Tiefgrund GL

dufa_tiefgrund_gl_acryl-hydrosol_15l_web2021

Nepiloša dziļumgrunts minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos. Acryl-Hydrosol. Ar indikatoru.
Tiksotropa – nepiloša, ar ūdeni atšķaidāma dziļumgrunts ar labu tvaiku caurlaidību, kas paredzēta krītainu, uzsūcošu un porainu vecu apmetumu, līmes, kaļķa un minerālo krāsu virsmu nostiprināšanai un uzsūktspējas regulēšanai un samazināšanai. Grunts ir ietonēta ar neizzūdošu indikatoru vienmērīgai virsmas noklāšanai. Tā ir optimizēta uzklāšanai ar rullīti vai otu, neveidojot notecējumus. Tāpat paredzēta šķiedru cementa plākšņu, betona, gāzbetona, kaļķakmens, ķieģeļu mūra un ģipškartona virsmu gruntēšanai uz griestiem, sienām, grīdām un fasādēm pirms to sekojošās apstrādes (špaktelēšanas, flīzēšanas, krāsošanas, tapešu līmēšanas, utt.).

Patēriņš: apm. 150 – 200 ml/m2 atkarībā no virsmas uzsūktspējas.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   dufa_premium_logo_web2016prod   Tiefgrund-12-003_apala-uzlime_WEB

Pielietošana un īpašības: Grunts dziļi iesūcas virsmā un uzlabo tās adhēziju un atvieglo nākamās špakteles, līmjavas, krāsas, līmes kārtas uzklāšanu. Tiefgrund GL nesatur šķīdinātājus, ar vāju smaku, ieteicama lietošanai iekšdarbos telpās ar sliktu ventilāciju, t.sk. telpās kurās tiek glabāti vai pārstrādāti pārtikas produkti.

Pamatnes: Vecus un bojātos pārklājumus, līmes krāsu, tapetes notīrīt. Plaisas, izdrupumus un nelīdzenumus iekšdarbos aizšpaktelēt ar piemērotu špakteli.

Iestrāde: Uzklāt neatšķaidītu grunti ar rullīti, otu vai smidzinātāju, rūpīgi ieberzējot virsmā. Raudzīties, lai izžūstot uz virsmas neveidojas spīdīga plēve (laka). Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, virsma ir tālāk apstrādājama pēc 4-6 stundām.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsa: violeta

Sausais atlikums: 12%

Daļiņu izmērs: 0,03 μm

Iepakojumi: 15L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Gruntēšanas līdzekļi, Jaunumi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.