Schultafellack

dufa_schultafellack_750ml_web2018

Tāfeļu krāsa
Speciāla matēta emalja, kas veido cietu virsmu, uz kuras var rakstīt ar krītu.

Patēriņš: apm. 10 m2/l  vienā kārtā uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Pielietošana un īpašības: Matēta speciāla emalja uz alkīda sveķu bāzes, piemērota skolas tāfeļu, dažādu plākšņu (cenu, ēdienkartes norādīšanai), galda tenisa virsmu, dekoratīvu elementu no koka un metāla, krāsošanai iekšdarbos. Bez aromātiskajiem ogļūdeņražiem ar vāju smaku, veido gludu virsmu. Krāsai ir izcila sedzamība, tā neatstaro. Virsma ir viegli tīrāma.

Norādījumi: rakstīt ar krītu tikai uz sausas virsmas, lai izvairītos no vecu uzrakstu parādīšanās pēc notīrīšanas.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes gruntēt ar düfa Premium Tiefgrund LF.

Jaunas pamatnes: Jaunas skolas tāfeles no koka vai kokšķiedras vai skaidu plāksnēm nošpaktelēt ar piemērotu špakteļtepi un noslīpēt. Koku, metālu un tēraudu gruntēt nav obligāti; krāsaino metālu gruntēt ar düfa Allgrund. Pēc tam uzklāt ar otu vai rullīti 1-2 kārtas neatšķaidītu düfa Schultafellack.

Remonta krāsojums: Nestabilos, atlobījušos un saplaisājušus vecos krāsas slāņus notīrīt pilnībā. Stabilu veco pārklājumu notīrīt un rūpīgi noslīpēt. Pēc tam uzklāt ar otu vai rullīti 1-2 kārtas neatšķaidītu düfa Schultafellack.

Uzklāšanas temperatūra: Min. virsmas un gaisa temperatūra +10 °C uzklāšanas un žūšanas laikā. Pirms uzklāšanas rūpīgi samaisīt.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20 оС un relatīvais mitrums 60%, putekļi nelīp pēc 1 stundas, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 12 stundām. Zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var būtiski ietekmēt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar Terpentinersatz vai Verdünner AF.

Spīduma pakāpe: matēta

Saistviela: Speciāli alkīda sveķi

Krāsa: melna

Blīvums: Apm. 1,4 g/cm³

Iepakojumi: 375 ml, 750 ml

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala un tiešiem saules stariem. Minimālais uzglabāšanas laiks 7 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas, Jaunumi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.