Maler Acryl Express

pa-pronova-maleracrylexpress-ks_web2021

Ātri žūstošs akrila hermētiķis
Plastiski elastīgs akrila hermētiķis plaisu, šuvju, salaiduma vietu hermetizēšanai iekšdarbos un ārdarbos, to iespējams ātri pārkrāsot. Laba adhēzija uz koka, betona, apmetuma, ģipškartona, ģipša, gāzbetona pat bez gruntēšanas un uz mitrām virsmām. Nedzeltē. Nesatur silikonu un šķīdinātāju. Pēc sacietēšanas var slīpēt. Ļoti laba saķere ar visām emulsijas krāsām.

Patēriņš: 300 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

made-in-germany_web2020   blauer_engelweb2018aplis   ce-pn-maleracrylexpress_web2021   pronova_sortiment_web2021_2

Īpašības: Ideāls priekš blīvējošiem savienojumiem, kā piem., kāpnēm, durvīm, grīdlīstēm un dekoratīviem profiliem. Ģipša, gāzbetona, ģipškartona, šķiedru cementa, minerālu virsmu, putupolistirola un koka plaisu un savienojumu blīvēšanai.

Produkta priekšrocības:

  • Ātri žūstošs
  • Var tieši krāsot virsmu
  • Ļoti zems rukums
  • Minimālas emisijas
  • Augsta baltuma pakāpe
  • Iekšdarbiem un ārdarbiem
  • Bez smaržas

Pamatnes: Pirms uzklāšanas, pamatnēm un līmēšanas virsmām jābūt tīrām, stabilām, bez putekļiem, eļļām un taukiem. Augsti absorbējošu, porainu pamatni iepriekš pārklāj ar PRONOVA Fugen Primer vai ar ūdeni atšķaidītu PRONOVA Maler Acryl Express. Iepriekš aizpildiet dziļās šuves ar PRONOVA PE šuvju pildījuma profilu.

Iestrāde: Pirms ieklāšanas nogriezt uzgaļa galu apm. 45° leņķī atbilstoši aizpildāmās šuves platumam. Šuves malas nolīmēt ar krāsotāju līmlenti. Materiālu ieklāt šuvē ar vienmērīgu spiedienu. Ieklāto materiālu izlīdzināt ar špakteļlāpstiņu vai pirkstu 5-10 minūšu laikā, pirms tam virsmu apsmidzinot ar ziepjūdeni. Vismaz 48 st. pēc ieklāšanas sargāt no lietus. Nesacietējušu materiālu tīrīt ar ūdeni. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Instrumentu tīrīšana: Nekavējoties ar ūdeni, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis.

Krāsa: balts

Iepakojums: 300 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Akrilāta dispersija

Shore A cietība: apm. 10 (± 2)

Blīvums: aptuveni 1,65 g / cm(± 0,03)

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -25°C līdz +80°C

Plēves veidošanās: apm. 10 – 15 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2 – 3 mm/24 stundās

Pieļaujamā kopējā deformācija: aptuveni 15%

Pieļaujamais savienojuma platums: 5-25 mm

Standarti un testi: EN 15651-1: F-EXT-INT

GEV-Emicode® EC 1 plus ļoti zemas emisijas RAL DE-UZ 123: Zilais eņģelis

Svarīga informācija: Lietojot ārpus telpām, sargāt ieklātās vietas no lietus un ūdens, līdz tās ir pilnībā sacietējušas. Zema temperatūra un mitras virsmas aizkavē sacietēšanas procesu. Nav piemērots dabīgam akmenim un marmoram vai savienojumiem, kas pastāvīgi pakļauti ūdens iedarbībai, piem. B. sanitārās zonas, grīdas savienojumi ārā, uz balkoniem un terasēm. Nav piemērots izmantošanai PE, PP, PC, PMMA, PTFE, mīkstās plastmasās vai darvu saturošām un bitumena virsmām. Sakarā ar lielo iespējamo lietojumu skaitu, ja rodas šaubas, paši pārbaudiet materiālu savietojamību. PRONOVA Maler Acryl Express tika izstrādāts ātram žūšanas laikam un samazināta saraušanās līdz minimumam, lai lietotājs varētu īpaši ātri to nokrāsot. Par cik akrila hermētiķi saraujās, izdaloties ūdenim, fiziski nevar novērst nelielu saraušanos, kas atsevišķos gadījumos var izraisīt pārāk agri uzklātas krāsas plaisu veidošanos. Krāsošana ar krāsainām emulsijas krāsām var izraisīt krāsas maiņu. Pirms lietošanas izlasiet drošības instrukcijas uz etiķetes un ievērojiet drošības datu lapā sniegto informāciju.

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 24 mēneši – skatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.