Hammerlack hammer

hammerlack_hammer_web2016

Krāsa tieši uz rūsas
Unikāla formula 3 in 1: grunts, aizsardzība pret koroziju un emalja. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Piemērotas ir visas melno metālu virsmas, kā arī noturīgi vecie krāsojumi. Krāsaino metālu pārklāšana iespējama tikai pēc virsmas attiecīgas sagatavošanas un gruntēšanas. Hammerlack hammer izstrādāta speciāli metālam, lai panāktu ideālu aizsardzību pret koroziju un dekoratīvu āmurkaluma efektu uz ilgu laiku. Satur nearomātiskos šķīdinātājus.

Patēriņš: apm. 1 x 8m2/L

   dufa_premium_logo_web2016prod

Catalog_dufa_Hammerlack_hammer_LV_WEB

Pielietošana un īpašības: Unikāla formula 3 in 1: grunts, aizsardzība pret koroziju un emalja. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Piemērotas ir visas melno metālu virsmas, kā arī noturīgi vecie krāsojumi. Krāsaino metālu pārklāšana iespējama tikai pēc virsmas attiecīgas sagatavošanas un gruntēšanas. Hammerlack hammer izstrādāta speciāli metālam, lai panāktu ideālu aizsardzību pret koroziju un dekoratīvu āmurkaluma efektu uz ilgu laiku. Satur nearomātiskos šķīdinātājus. Pateicoties augstvērtīgām krāsas sastāvdaļām, pārklājums iegūst dekoratīvu izskatu un ilgstošu aizsardzību pret mitrumu, koroziju un nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Piemērota krāsošanai uz tādām virsmām: metāls (metāla restes, ūdens trubas un notekcaurules, garāžu vārti, utt.), kā arī koks, apmetums, betons, ķieģeļi un cietais PVC.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Irdeno rūsas kārtu notīrīt mehāniski ar drāšu birsti, smilšpapīru vai smilšu strūklu. Krāsainos metālus, piem. cinku vai alumīniju, adhēzijas uzlabošanai vēlams gruntēt ar düfa Allgrund.

Uzklāšana: Hammerlack hammer jāuzklāj vismaz divās biezās kārtās. Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt krāsu. Uzklāt vienmērīgi, vienādā biezumā. Optimālai aizsardzībai pret koroziju nepieciešams uzklāt 2 krāsas kārtas pa 125ml/m2. Aizsardzību pret rūsu nodrošina vismaz 100 µm biezs sausas krāsas slānis. Šāds biezums iegūstams uzklājot krāsu ar otu 2-3 kārtās. Otrā kārta tiek uzklāta apmēram pēc 2 stundām, vai kad krāsa ir virspusēji nožuvusi, bet ne vēlāk kā pēc 5 stundām. Tas nodrošina sasaisti starp kārtām. Uzklājot ar smidzinātāju, ieteicamas 3-5 krāsas kārtas. Pilnīga polimerizācija pēc 21 dienas. Ieteicamā iestrādes temperatūra +15 – +20oC. Neiestrādāt temperatūrās zem +5°C.

Uzklāšanas instrumenti: Uzklāt ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Uzklājot ar smidzinātāju, atšķaidīt maks. līdz 10% ar düfa Nitro-Universal Verdünner (nitrošķīdinātāju).

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65%, putekļi nelīp pēc 4 stundām, starp kārtām 2-5 stundas. Pilnīga polimerizācija pēc 21 dienas. Augstāks gaisa mitrums un zemāka temperatūra būtiski var pagarināt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar düfa Nitro-Universal Verdünner vai Hammerlack Reiniger.

Patēriņš: apm. 1 x 8m2 jeb 125 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Spīduma pakāpe: spīdīga

Krāsas: Zelts, Sarkans, Tumši zils, Tumši zaļš, Alumīnijs, Tumši pelēks, Brūns, Melns, Varš, Gaiši zils.

Iepakojumi: 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.