X POWER ULTRA CLEAR

pa-pronova-x-power-ultraclear-ks_web2021

Īpaši caurspīdīga 1 komp. hibrīda līme un hermētiķis uz silānu polimēru bāzes.
Paredzēts bezsprieguma un pastāvīgi elastīgai līmēšanai, un savienošanai ar augstu sākotnējo saķeri un galīgo stiprību. Nesatur skābes, sārmus, šķīdinātājus, silikonu un izocianātus. Zema emisija un bez smaržas. Lieliska saķere uz absorbējošām un neabsorbējošām virsmām, pat uz mitras, nelīdzenas vai raupjas pamatnes. Uzklāšana bez gruntskrāsas uz stikla, anodēta alumīnija, cinkota tērauda loksnes, cietā PVC un polistirola. Pēc pilnīgas sacietēšanas saderīgs ar komerciāli pieejamām krāsām un lakām saskaņā ar DIN 52452-4.

Patēriņš: 300 g – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

made-in-germany_web2020      pronova_sortiment_web2021_2

Pielietojums: Bezsprieguma, ļoti caurspīdīga visu materiālu līmēšana iekšdarbos un ārdarbos. Ļoti piemērots amatniecībai un stikla līmēšanai telpās, kas nav pakļautas pastāvīgai UV starojuma iedarbībai. Droši savieno koku, metālu, akmeni, betonu, putupolistirolu un daudzas plastmasas. Savienojumu blīvēšanai interjerā un caurumu un plaisu aizpildīšanai.

Produkta priekšrocības:

Ultra caurspīdīgs: maksimāla caurspīdība

Augsta sākotnējā saķere un galīgā izturība

Neitrāla cietēšana

Pastāvīgi elastīgs

Gludiem un absorbējošiem materiāliem

Savietojams ar krāsām saskaņā ar DIN 52452-4.

Vibrāciju slāpēšana

Arī mitrām virsmām

Pamatnes: Pamatnēm un līmēšanas virsmām jābūt stabilām, tīrām un bez putekļiem, eļļām un taukiem. Profesionāls padoms: sagatavojiet ļoti absorbējošas vai porainas pamatnes ar piemērotu grunti (piemēram, PRONOVA Fugen Primer).

Līmēšana: Pirms darbu sākšanas nogriezt kartušas vāciņu līdz vītnei. Uzskrūvēt uzgali un  nogriezt to slīpi vajadzīgās šuves platumā. Uzklājiet PRONOVA X POWER Ultra Clear punktu vai svītru veidā uz vienas līmējamās virsmas puses. Pārliecinieties, ka līmes pavedieni nesaplūst kopā. Virsmas līmēšanai uzklājiet līmi, piemēram, ar zobveida špakteļlāpstiņu. Tūlīt savienojiet un pielāgojiet līmējamos materiālus (īslaicīgi ir iespējamas korekcijas). Pēc tam vienmērīgi saspiediet kopā un, ja nepieciešams, nostipriniet mehāniski, līdz pilnībā sacietē.

Blīvēšana: Dziļās šuves (> 25 mm) iepriekš aizpildīt ar putu aizpildīšanas materiālu (piemēram, PRONOVA PE šuvju aizpildīšanas profilu) vai PU putām. Ir svarīgi izlīdzināt šuves plēves veidošanas laikā ar piemērotiem instrumentiem (piem., PRONOVA Fugen Ass), vajadzības gadījumā izmantojot izlīdzināšanas līdzekli (piem., PRONOVA Fugen Finish).

Tīrīšana: Svaigu līmi PRONOVA X POWER Ultra Clear var noņemt ar šķīdinātāju bāzes tīrīšanas līdzekļiem (piemēram, PRONOVA Silicone Remover). Tos var izmantot arī lipīgo virsmu attaukošanai. Tas pats attiecas arī uz instrumentu tīrīšanu.

Pēc sacietēšanas piemaisījumus un līmes paliekas var noņemt tikai mehāniski, izmantojot piemērotus griezējinstrumentus (piemēram, PRONOVA šuvju nazi).

Krāsa: caurspīdīgs

Iepakojums: 300g

Tehniskie dati

Izejviela: Silāna polimērs, neitrāli cietējošs

Shore A cietība: apm. 45 (± 3)

Blīvums: apm. 1,05 g/cm3 (±0,03)

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -40°C līdz +80°C

Sākotnējā saķere (vertikālā): maks. 180 kg / m2

Cietēšanas laiks: maks. 1 nedēļa, atkarībā no temperatūras un mitruma (dati noteikti pie 20 ° C / 60% RH).

Stiepes izturība: apm. 2,2 N/mm2

Pagarinājums pārraušanas brīdī: apm. 250%

Standarti un testi: EN 15651-1: F-INT, Elastīga līme saskaņā ar DIN EN 26927

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā, sausā un no sala pasargātā vietā. Pareizi uzglabājot, PRONOVA X POWER Ultra Clear neatvērtā oriģinālajā iepakojumā var lietot līdz 12 mēnešiem. Skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Utilizācija: Pārstrādei nodot tikai tukšus konteinerus. Sacietējušos produktu atlikumus var izmest kopā ar sadzīves atkritumiem / komerciāliem atkritumiem, līdzīgi kā sadzīves atkritumus. Ievērojiet vietējos atkritumu likvidēšanas noteikumus.

Svarīga informācija: Polimerizācija notiek gaisa mitruma ietekmē. Nodrošiniet pietiekamu gaisa padevi visās līmes zonās, lai nodrošinātu pilnīgu sacietēšanu. Zemas temperatūras un/vai mitras pamatnes var paildzināt sacietēšanas laiku. Nav piemērots dabīgajam akmenim, bitumena, teflona, PE, PP, mīkstā PVC, vara, misiņa, akrila stikla virsmām un akvārijiem. Līmējot stiklu, pārliecinieties, ka savienojums ir pastāvīgi pasargāts no pārmērīga UV starojuma. Tā kā iespējamais pielietojumu skaits ir liels, šaubu gadījumā pārbaudiet materiālu saderību, veicot testus. Ja nepieciešams, ievērojiet pārklājuma vai materiāla ražotāja norādījumus.

Pirms lietošanas uzsākšanas izlasiet drošības norādījumus uz kārtridža un ievērojiet drošības datu lapā sniegto informāciju.

This entry was posted in Dufa produkti, Līmes. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.