X POWER HIGH TACK

pa-pronova-x-power-hightack-ks_web2021

Īpaši ātri fiksējoša 1 komp. hibrīda līme un hermētiķis uz silānu polimēru bāzes.
Paredzēts bezsprieguma un pastāvīgi elastīgai līmēšanai un savienošanai ar augstu sākotnējo saķeri un galīgo izturību. Nesatur skābes, sārmus, šķīdinātājus, silikonu un izocianātus. Zema emisija un bez smaržas. Lieliska saķere uz absorbējošām un neabsorbējošām virsmām, pat uz mitras, nelīdzenas vai raupjas pamatnes. Uzklāšana bez gruntskrāsas uz stikla, anodēta alumīnija, cinkota tērauda loksnes, cietā PVC un polistirola. Pēc pilnīgas sacietēšanas var pārkrāsot ar tirdzniecībā pieejamām krāsām un lakām.

Patēriņš: 450 g – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

made-in-germany_web2020   pronova_sortiment_web2021_2

Pielietojums: Visu materiālu montāžai un remontam, līmēšanai iekšdarbos un ārdarbos. Ļoti piemērots absorbējošām un neabsorbējošām virsmām. Pielietojums iekšējai apdarei (lamināta līmēšanai, grīdlīstēm u. c.), kāpņu konstrukcijām, metāla un logu konstrukcijām un jumtu segumiem. Dabīgā akmens un marmora līmēšanai. Piemērots spoguļu līmēšanai (saderīgs ar spoguļu aizmugures pusēm saskaņā ar DIN EN 1306).

Produkta priekšrocības:

Augsta saķere: maksimāla sākotnējā saķere un galīgā izturība

Neitrāla cietēšana

Gludiem un absorbējošiem materiāliem

Saderīgs ar dabisko akmeni

Ūdensizturīgs

Piemērots spoguļu līmēšanai

Izturīgs pret UV stariem un laika apstākļiem

Pamatnes: Pamatnēm un līmēšanas virsmām jābūt stabilām, tīrām un bez putekļiem, eļļām un taukiem. Profesionāls padoms: sagatavojiet ļoti absorbējošas vai porainas pamatnes ar piemērotu grunti (piemēram, PRONOVA Fugen Primer).

Iestrāde: Pirms darbu sākšanas nogriezt kartušas vāciņu līdz vītnei. Uzskrūvēt uzgali un  nogriezt to slīpi vajadzīgās šuves platumā. Uzklājiet PRONOVA X POWER High Tack punktu vai svītru veidā uz vienas līmējamās virsmas puses. Pārliecinieties, ka līmes pavedieni nesaplūst kopā. Virsmas līmēšanai uzklājiet līmi, piemēram, ar zobveida špakteļlāpstiņu. Tūlīt savienojiet un pielāgojiet līmējamos materiālus (īslaicīgi ir iespējamas korekcijas). Pēc tam vienmērīgi saspiediet kopā un, ja nepieciešams, nostipriniet mehāniski, līdz pilnībā sacietē.

Tīrīšana: Svaigu līmi PRONOVA X POWER High Tack var noņemt ar šķīdinātāju bāzes tīrīšanas līdzekļiem (piemēram, PRONOVA Silicone Remover). Tos var izmantot arī lipīgo virsmu attaukošanai. Tas pats attiecas arī uz instrumentu tīrīšanu.

Pēc sacietēšanas piemaisījumus un līmes paliekas var noņemt tikai mehāniski, izmantojot piemērotus griezējinstrumentus (piemēram, PRONOVA šuvju nazi).

Krāsa: balts

Iepakojums: 450g

Tehniskie dati

Izejviela: Silāna polimērs, neitrāli cietējošs

Shore A cietība: apm. 60 (± 3)

Blīvums: apm. 1,55 g/cm3 (±0,03)

Iestrādes temperatūra: +10°C līdz +30°C

Temperatūras izturība: -40°C līdz +90°C

Sākotnējā saķere (vertikālā): maks. 250 kg / m2

Gala stiprība (vertikālā): maks. 370 kg/10 cm2

Cietēšanas laiks: maks. 1 nedēļa, atkarībā no temperatūras un mitruma (dati noteikti pie 20 ° C / 60% RH).

Stiepes izturība: apm. 2,0 N/mm2

Pagarinājums pārraušanas brīdī: apm. 200%

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā, sausā un no sala pasargātā vietā. Pareizi uzglabājot, PRONOVA X POWER High Tack neatvērtā oriģinālajā iepakojumā var lietot līdz 18 mēnešiem. Skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Utilizācija: Pārstrādei nodot tikai tukšus konteinerus. Sacietējušos produktu atlikumus var izmest kopā ar sadzīves atkritumiem / komerciāliem atkritumiem, līdzīgi kā sadzīves atkritumus. Ievērojiet vietējos atkritumu likvidēšanas noteikumus.

Svarīga informācija: Polimerizācija notiek gaisa mitruma ietekmē. Nodrošiniet pietiekamu gaisa padevi visās līmes zonās, lai nodrošinātu pilnīgu sacietēšanu. Zemas temperatūras un/vai mitras pamatnes var paildzināt sacietēšanas laiku. Nav piemērots bitumena, teflona, PE, PP, mīkstā PVC, vara, misiņa, akrila stikla virsmām un akvārijiem. Tā kā iespējamais pielietojumu skaits ir liels, šaubu gadījumā pārbaudiet materiālu saderību, veicot testus. Ja nepieciešams, ievērojiet pārklājuma vai materiāla ražotāja norādījumus.

Pirms lietošanas uzsākšanas izlasiet drošības norādījumus uz kārtridža un ievērojiet drošības datu lapā sniegto informāciju.

This entry was posted in Dufa produkti, Līmes. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.