Wetterschutzfarbe

Wetterschutzfarbe_WEB2023NEU

Īpaši noturīga akrila krāsa ar augstu segtspēju
Izveido dekoratīvu pārklājumu ar ilgstošu aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Ātri žūstoša. Augsta noturība pret gaismu visiem krāsu toņiem. Noturība pret ķimikālijām, kā arī pret rūpnieciskiem izgarojumiem. Ļoti laba adhēzija un elastība: izžuvusī plēve ir ilgstoši noturīga pret aukstumu.

Patēriņš: apm. 1 x 8 – 13m2/l

   dufa_premium_logo_web2016prod      10_jahre_langzeitschutzweb2016   spielzeug_duefa_02web2017   mix_logo_premium_ohne_base_02_web2017

Pielietošana un īpašības: Iekšdarbiem un ārdarbiem. Izveido dekoratīvu pārklājumu ar ilgstošu aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem (līdz pat 10 gadiem). Ātri žūstoša. Piemērota pārklāšanai uz praktiski visām pamatnēm, kā piemēram, vecas, jaunas, sausas vai mitras koksnes (maks. 15% mitruma skujkoku koksnei, kā arī maks. 12% mitruma lapkoku koksnei), apmetuma, betona, mūriem, jaunām jumta notekām un lietus ūdens novadcaurulēm no cinkotā skārda kā arī izstrādājumiem no fibrocementa. Augsta noturība pret gaismu visiem krāsu toņiem. Noturība pret ķimikālijām, kā arī pret rūpnieciskiem izgarojumiem. Ļoti laba adhēzija un elastība: izžuvusī plēve ir ilgstoši noturīga pret aukstumu.

Pamatnes: Apstrādājamajai koksnei jābūt tīrai un sausai. Vecos nolupušos beicējumus notīrīt noslīpējot šķiedru virzienā. Neapstrādātu koksni ārdarbos gruntēt ar düfa Premium Holzschutzgrund 3in1. Koka mitrums nedrīkst pārsniegt 18%. Koksni, ko apdraud iespējama zilēšana, pelējums vai puve, divreiz gruntēt ar düfa Premium Holzschutzgrund 3in1. Sveķu izdalījumus pirms apstrādes nomazgāt ar nitroatšķaidītāju.

Uzklāšana: Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju 2 kārtās. Iesakām izmantot speciālās akrilkrāsu otas un rullīšus. Krāsu drīkst atšķaidīt maksimāli ar 10% ūdens. Neuzklāt ja krāsas, gaisa un virsmas temperatūra ir zem +8оC.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65%: Putekļi nelīp pēc apm. 1 stundas. Tālāk apstrādājama pēc apm. 6 stundām. Augstāks gaisa mitrums un zemāka temperatūra būtiski var pagarināt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar tīru ūdeni.

Patēriņš: apm. 1 x 8 – 13m2/l. Patēriņš var mainīties atkarībā no pamatnes uzsūkšanas spējas un uzklāšanas metodes. Precīzu patēriņa daudzumu noteikt ar paraugklājumu.

Spīduma pakāpe: zīdaini matēta

Gatavās krāsas: ANTHRAZIT, MOOSGRÜN, SILBERGRAU, BRAUN, SCHOKOBRAUN, DUNKELBRAUN, SCHWEDENROT, BALTS.

Bāzes krāsas tonēšanai (Mix): Bāze 1 – balta, Bāze 3 -bezkrāsaina;

Iepakojumi: 750 ml / 2,5 L / 5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Koka virsmu apdarei. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.