Universal Abbeizer

universal_abbeizer_web2021

Universāls līdzeklis laku un krāsu noņemšanai
Gatavs lietošanai. Efektīvi noņem visas emaljas, lakas un krāsas. Tiksotrops – viegli strādāt uz vertikālām virsmām, nenotek. Ātri iedarbojas uz apstrādājamo virsmu un ļauj viegli noņemt vienu vai vairākus vecās krāsas slāņus. Iekšdarbiem un ārdarbiem.

Sāk iedarboties jau pēc 2 – 3 minūtēm!

Pielietošana: Paredzēts vecu emalju, laku un krāsu uz eļļas bāzes, celulozes, sintētisko sveķu, hlorkaučuka, kā arī lateksa un dispersijas krāsu un sintētisko apmetumu noņemšanai. Noņem arī līmes, špakteles, poliuretāna putu paliekas no tādām virsmām, kā akmens, koks un metāls.

Īpašības: Vienā apstrādes procesā noņem pat vairākas kārtas emaljas, lakas vai krāsas. Uzklātais Universal Abbeizer žūst lēnām, kas veicina augstāku produkta efektivitāti. Universal Abbeizer ir gatavs lietošanai, ar vāju smaržu.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt.

Uzklāšana: Pirms lietošanas, obligāti pārbaudīt produkta saderību ar pamatni neuzkrītošā vietā. Uzklāt biezā kārtā (1 – 3 mm) ar mīkstu otu, rullīti, sareni vai špakteļlāpstiņu. Mazus priekšmetus var iemērkt Universal Abbeizer. Parasti līdzekļa iedarbības laiks ir apm. 15 – 45 minūtes, taču uz problemātiskiem pārklājumiem var būt vajadzīgas līdz pat 2 stundas. Līdzekļa efektivitāte paaugstinās, ja apstrādāto virsmu apklāj ar foliju un pie augstākām temperatūrām. Biezākas krāsas kārtas un īpaši noturīgu krāsojumu noņemšanai pēc apmēram 10 minūtēm uzklāt vēl vienu Universal Abbeizer kārtu, nenotīrot iepriekšējo izšķīdušās krāsas kārtu. Ja nepieciešams, šādu procesu var atkārtot vairākkārt. Ar metāla špakteļlāpstiņu noņemt izšķīdušās krāsas kārtu. Notīrīto virsmu noberzt ar lupatu. Lai notīrītu virsmu uz stūriem un profiliem, lupatu samērcēt spirtā, terpentīnā vai ūdenī. Jūtīgas virsmas, kā plastmasa, stikls, utt., pirms Universal Abbeizer lietošanas rekomendējam apklāt vai nosegt. Uz attīrītas un sausas virsmas var uzklāt jauno pārklājumu (emalja, laka, krāsa, apmetums, utt.). Nelietot neilona/sintētiskās otas un instrumentus.

Lietošanas temperatūra: min. +8°C apstrādes un žūšanas laikā.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Patēriņš: ~ 300 – 500 ml uz 1 m2 virsmas vienā kārtā. Precīzu patēriņu nosaka uzklājot produkta paraugu objektā.

Iepakojums: 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Sausā un vēsā vietā! Sargāt no sala! Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Speciālie līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.