Tiefgrund-Konzentrat

dufa_tiefgrund_konzentrat_10l_2018web

Gruntēšanas koncentrāts.
Ar ūdeni atšķaidāms gruntēšanas koncentrāts iekšdarbiem un ārdarbiem. Nesatur šķīdinātājus. Atšķaidāms ar ūdeni līdz pat attiecībai 1 : 5. Paredzēts stipri vai nevienmērīgi uzsūcošu pamatņu kā nededzināto ķieģeļu mūra, dabīgo akmeņu, gāzbetona, dažādu apmetumu un ģipškartona uzsūktspējas samazināšanai un izlīdzināšanai.

Patēriņš: apm. 150-200 ml/m2 atšķaidīta produkta atkarībā no virsmas uzsūktspējas un atšķaidīšanas pakāpes.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   dufa_premium_logoweb   

Pielietošana un īpašības: Grunts dziļi iesūcas virsmā un uzlabo tās adhēziju un atvieglo nākamās špakteles, līmjavas, krāsas, līmes kārtas uzklāšanu uz griestiem, sienām un grīdām. Ar vāju smaku, viegli iestrādājams, pienaini balts, izžūstot paliek caurspīdīgs.

Pamatnes: Vecus un bojātos pārklājumus, līmes krāsu, tapetes notīrīt. Plaisas, izdrupumus un nelīdzenumus špaktelēt ar “düfa Füllstoff innen” (iekšdarbos) un piemērotu fasādes špakteli ārdarbos.

Iestrāde: Uzklāt grunti ar otu, birsti vai smidzinātāju. Uz normāli uzsūcošām virsmām atšķaidīt Tiefgrund-Konzentrat ar 2-3 daļām ūdens. Stipri uzsūcošas virsmas gruntēt ar 1 koncentrāta daļas un 4-5 ūdens daļu maisījumu vairākās kārtās bez starplaikiem. Nepārgruntēt: raudzīties, lai izžūstot uz virsmas neveidojas spīdīga laka. Nepieciešamības gadījumā veikt paraugkrāsojumu.

Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°С.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, virsma ir tālāk apstrādājama pēc 4 stundām.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsa: bezkrāsains

Sausais atlikums: 30%

Daļiņu izmērs: 0,03 μm

Saistviela: Acryl Hydrosol

Iepakojumi: 5L / 10L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Gruntēšanas līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.