Struktur Acryl

pronova-strukturacryl_web2020

Struktūrakrils plaisu aizpildīšanai
Plastiski elastīgs akrila hermētiķis plaisu, šuvju, salaiduma vietu hermetizēšanai iekšdarbos un ārdarbos uz strukturētām virsmām. Satur minerālas granulas. Sevišķi piemērots plaisu nomaskēšanai ēku siltināšanas defektu gadījumos. Lieliska saķere ar koku, betonu, apmetumu, ģipškartonu, gāzbetonu, metālu un plastmasu. Nesatur silikonu un šķīdinātāju.

Patēriņš: 300 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

   pronova_sortiment_web2021_2

Īpašības: Lieliska saķere ar koku, betonu, apmetumu, ģipškartonu, gāzbetonu, metālu un plastmasu. Pēc nožūšanas var krāsot ar dispersijas un alkīdu krāsām. Nesatur silikonu un šķīdinātāju. Neitrāla smarža.

Pamatnes: Blīvējamām virsmām jābūt tīrām, stingrām, mēreni uzsūcošām un attaukotām. Stipri uzsūcošas virsmas attiecīgi gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF vai düfa Premium Tiefgrund-konzentrat.

Iestrāde: Pirms ieklāšanas nogriezt uzgaļa galu apm. 45° leņķī atbilstoši aizpildāmās šuves platumam. Šuves malas nolīmēt ar krāsotāju līmlenti. Materiālu ieklāt šuvē ar vienmērīgu spiedienu. Ieklāto materiālu izlīdzināt ar špakteļlāpstiņu vai pirkstu 5-10 minūšu laikā, pirms tam virsmu apsmidzinot ar ziepjūdeni. Vismaz 48 st. pēc ieklāšanas sargāt no lietus. Nesacietējušu materiālu tīrīt ar ūdeni. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski.

Instrumentu tīrīšana: Nekavējoties ar ūdeni, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis.

Krāsa: balts

Iepakojums: 300 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Akrilāta dispersija

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -25°C līdz +90°C

Plēves veidošanās: apm. 15 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2-3 mm/24 stundās

Pieļaujamā deformācija: apm. 10%

Maksimālais šuves platums: 25 mm

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 24 mēneši – skatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.