Seidenmattlack

duefa-seidenmattlack_web2022

Pusmatēta alkīda emalja iekšdarbiem un ārdarbiem
Veido nodilum-, gaismas un atmosfēras noturīgu pārklājumu ar stabilu spīdumu. Laba segtspēja. «High Solid» tehnoloģijas ļauj sasniegt labāku sedzamību un gludu, kvalitatīvu krāsojumu. Paredzēta krāsošanai uz gruntētām koka un metāla virsmām, PVC, neitrāliem apmetumiem.

Patēriņš: apm. 1 x 10m2 jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

   Perfect_Spray_07_WEB   SignetwitterungPfad_WEB   Sign-High-Solid_WEB   mix_logo_WEB

Pielietošana un īpašības: Veido nodilum-, gaismas un atmosfēras noturīgu pārklājumu ar stabilu spīdumu. Laba segtspēja. Satur šķīdinātāju. «High Solid» tehnoloģijas ļauj sasniegt labāku sedzamību un gludu, kvalitatīvu krāsojumu. Paredzēta krāsošanai uz gruntētām koka un metāla virsmām, PVC, neitrāliem apmetumiem.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklājot ar augstspiediena pulverizatoru, krāsu atšķaidīt ar vaitspirtu. Uzklājot ar otu, rullīti vai “airless” tipa smidzinātāju krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrās zem +5°C.

Žūšanas laiks: Putekļi nelīp pēc 2 stundām, virspusēji sauss pēc 6 stundām, pārkrāsojams pēc apm. 12 -24 stundām. Zemas temperatūras un augsts gaisa mitrums pagarina žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar düfa Verdünner AF (vaitspirtu).

Patēriņš: apm. 1 x 10m2 jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Spīduma pakāpe: pusmatēta

Tonēšana: Krāsa var tikt tonēta tonējamās iekārtās vai sajaucot dažādus krāsu toņus.

Krāsas: Hellelfenbein/ziloņkauls RAL1015, Rapsgelb/rapšu dzeltens RAL1021, Feuerrot/uguns sarkans RAL3000, Enzianblau/zils RAL5010, Laubgrün/lapu zaļš RAL6002, Moosgrün/sūnu zaļš RAL6005, Silbergrau/sudrabpelēks RAL7001, Lichtgrau/gaiši pelēks RAL7035, Lehmbraun/mālu brūns RAL8003, Nussbraun/riekstu brūns RAL8011, Schokoladenbraun/šokolādes brūns RAL8017, Cremeweiss/krēmbalts RAL9001, Tiefschwarz/melns RAL9005, Reinweiss/balts RAL9010;

Bāzes krāsas tonēšanai: Base 1 Weiss/balts, Base 2 Halbweiss/pusbalts, Base 3 Transparent/bezkrāsains.

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.