Rollputz

dufa_rollputz_25kg_web2019

Struktūrpārklājums iekšdarbiem un ārdarbiem.
Balts, dekoratīvs apdares struktūrpārklājums minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos. Standartpielietojums – ar rullīti uzklājama struktūrkrāsa.

Patēriņš: Uzklājot ar rokas instrumentiem – apm. 0,5 – 2 kg/m2. Uzklājot ar smidzinātāju – apm. 1,2 kg/m2. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   mix_logo_WEB

Pielietošana un īpašības: Dekoratīvs apdares struktūrpārklājums minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos. Standartpielietojums – ar rullīti uzklājama struktūrkrāsa. Piemērots brīvi improvizētai virsmas reljefa modelēšanai, kā pamatne tālākai apstrādei ar dekoratīvajiem daiļkrāsošanas materiāliem. Pēc uzklāšanas ar ķelli, rullīti vai birsti, tiek strukturēts ar krāsotāju vai specializētiem instrumentiem (trafaretiem, reljefa rullīšiem u.c.) vai citiem pieejamiem priekšmetiem. Alternatīvi arī kā materiāls struktūras iegūšanai uzklājot ar smidzinātāju. Laika apstākļu noturīgs, lietus ūdeni atgrūdošs, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, noturīgs pret apkārtējas vides agresīvo iedarbību.

Pamatnes: Paredzēts uzklāšanai uz apmetuma, betona, ģipškartona, skaiduplākšņu u. c. piemērotām virsmām. Pamatnēm jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, krītainas un putekļainas virsmas nomazgāt ar augstspiediena strūklu, virsmu rūpigi noslaucīt un nožāvēt. Stipri uzsūcošas pamatnes gruntēt ar düfa Premium Tiefgrund LF. Dzelzs detaļas gruntēt ar pretkorozijas gruntskrāsu.

Uzklāšana: Pirms uzklāšanas kartīgi samaisīt ar elektrisko maisītāju. Konsistences regulēšanai un pirmajai kārtai atšķaidīt ar ūdeni līdz 10 %. Uzklājot uz lielām plaknēm, neieturēt pauzes, strādāt „slapju uz slapja’’. Uzklājot ar smidzinātāju: izmantot piemērotas iekārtas, sprauslu 6 – 8 mm, spiediens 2 – 4 bar. Neizmantot bezgaisa smidzinātājus. Neiestrādāt tiešu saules staru, lietus un stipra vēja iedarbības zonā. Remonta pārklājums vai uz gludas virsmas: Uzklāt ar sareni vai vilnas rullīti, nekavējoties norullēt vienā virzienā ar struktūrkrāsām paredzētu porolona rullīti.

Temperatūra un žūšana: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkartējās vides temperatūra ir zemāka par +5 °C. Normālos laika apstākļos (+20 °C un 65 % relatīvais gaisa mitrums) klājums nožūst diennakts laikā. Zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var pagarināt žūšanu līdz vienai nedēļai. Žūšanas laikā nepakļaut virsmu lietus un sala iedarbībai. Ražotājs negarantē krāsojuma noturību, kas uzklāts mainīgos apstākļos vēla rudens, ziemas un agra pavasara periodā.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Var tonēt ar pilntoņu krāsām düfa Vollton- und Abtonfarbe līdz 3%, ka arī krāsu tonējamajās mašīnās. Nav ieteicams uz vienas plaknes uzklāt produktus no dažādām ražošanas partijām (skat. marķējumu uz iepakojuma), jo sakarā ar pildvielu dabisko nevienmērīgumu, iespējamas nelielas toņu novirzes.

Patēriņš: Uzklājot kā remonta klājumu vai kā strukturkrāsu uz gludas virsmas – apm. 0,5 – 2,0 kg/m2. Uzsmidzinot uz virsmas: apm. 1,2 kg/m2. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu objektā.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta

Iepakojums: 25kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma

This entry was posted in Apmetumi, Dispersijas krāsas fasādēm, Dufa produkti. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.