KeraPaint Matt P 134

p-134-Kerapaint_Matt_WEB2021

Augstvērtīga, dziļi matēta iekšdarbu krāsa ar keramikas mikrodaļiņām
Augstvērtīga, dziļi matēta iekšdarbu krāsa ar keramikas mikrodaļiņām, piemērota pret tīrīšanu ļoti noturīgu, gludu virsmas pārklājumu iestrādei bez redzamām salaidumu vietām.

Krāsa ir testēta uz izgarojumiem un noturību pret mazgāšanas līdzekļiem (TÜV sertifikāts).

Mazgāšanas noturība: 1. klase (EN ISO 11998, < 5 mikroni pie 200 cikliem)

Patēriņš: apm. 1 x 6m2/l jeb 160 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

   TUEV_Kerapaint_22554_WEB   Kerapaint-Technologie-2_WEB   07_elf_signet_web2021   mix-signet_2020-1_web2021

Pielietošana un īpašības: Augstvērtīga, dziļi matēta iekšdarbu krāsa ar keramikas mikrodaļiņām, piemērota pret tīrīšanu ļoti noturīgu, gludu virsmas pārklājumu iestrādei bez redzamām salaidumu vietām. Ideāli piemērota vietām ar paaugstinātām tīrīšanas prasībām, piem., tirdzniecības un biroju ēkās, sabiedriskajās ēkās, skolās, sporta objektos utt. Piemērota visiem iekšējiem pamatiem, piemēram, P II un P III grupas javu apmetumiem, P IV grupas javu ģipša apmetumiem, betona/šķiedru cementa plāksnēm, ģipškartona plāksnēm, stiklašķiedras audumiem, stiklašķiedras un celulozes tapetēm, kokšķiedras plāksnēm, kā arī teksturētām vai papīra tapetēm un neskartu vecu pārklājumu atjaunošanai uz dispersijas bāzes.

Var tikt pielietota telpās, kur tiek glabāti vai apstrādāti pārtikas produkti.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti Premium Tiefgrund LF vai Premium Tiefgrund-konzentrat.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu vai rullīti. Nepieciešamības gadījumā var pievienot līdz 20 % ūdeni. Noslēdzošajā krāsojumā neatšķaidīt vairāk par 5 %. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5оС.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi pēc 1 – 2 stundām, pārkrāsojama pēc 8 stundām. Pilnībā sacietējusi pēc 4 dienām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Krāsa var tikt tonēta pasteļtoņos. Ar dispersijas pigmentiem Vollton und Abtönfarbe – maks. 5 %. Tonējot krāsu tonējamās mašīnās – tikai ar neorganiskajiem pigmentiem, maks. 1 %.

Spīduma pakāpe: zīdaini matēta.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 5L / 12,5L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.