PE-Fugenfüllprofil

pn-pe-fugenfuellprofil-web2021

Šuvju hermētiķu profils iekšdarbiem un ārdarbiem
Elastīgs profils plaisu, šuvju un padziļinājumu aizpildīšanai ap logiem, durvīm, grīdām, sienām, vannasistabās, utt. pirms šuvju hermētiķu iestrādes.

Īpašības: Radikāli samazina hermētiķa patēriņu. Nodrošina nepieciešamo adhēziju ar hermētiķi un novērš šuvju, stūru plaisāšanu. Veido pareizu hermētiķa darbības mehānismu novēršot nevajadzīgus spriegumus, kas veidojas hermētiķim saistoties ar 3 plaknēm. Izgatavots no putupolietilēna. Neuzsūc ūdeni. Saderīgs ar lielāko daļu hermētiķu (silikona, akrila, poliuretāna, MS polimēra).

Pielietošana: Profils ar piemērotu instrumentu (neasu) vienmērīgi jāievieto šuvē tādā dziļumā, lai izveidojas šuve, kuras platums ir divreiz lielāks par dziļumu. Maksimālais hermētiķa šuves dziļums drīkst būt 10-12 mm. Optimālā šuves hermētiķa (silikona, akrila) platuma/dziļuma attiecība ir 2:1

Materiāla izmērs                      šuves platums              šuves dziļums    

PE-Fugenprofil 10 mm                 5 – 8 mm                      min. 15mm

PE-Fugenprofil 15 mm                 8 – 12 mm                    min. 20 mm

PE-Fugenprofil 20 mm                 12 – 15 mm                  min. 30 mm

Krāsa: pelēka

Iepakojums: 5 metri

Uzglabāšana: Oriģinālā iepakojumā, sausā un vēsā vietā uzglabāšanas laiks nav ierobežots.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.