Modellierputz

Modellierputz

Dekoratīvais struktūrapmetums iekšdarbiem un ārdarbiem.
Balts, dekoratīvs, mitrumizturīgs apdares struktūrpārklājums brīvi improvizētai virsmas reljefa modelēšanai iekšdarbos un ārdarbos. Alternatīvi arī kā materiāls struktūras iegūšanai uzklājot ar smidzinātāju.

Patēriņš: Uzklājot ar rokas instrumentiem – apm. 2 kg/m2. Uzklājot ar smidzinātāju – apm. 1,2 kg/m2. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   mix_logo_WEB

dufa_modelierputz_web2020_paraugs

Pielietošana un īpašības: Dekoratīvs, mitrumizturīgs apdares struktūrpārklājums brīvi improvizētai virsmas reljefa modelēšanai iekšdarbos un ārdarbos. Pēc uzklāšanas ar ķelli, rullīti vai birsti, tiek strukturēts ar krāsotāju vai specializētiem instrumentiem (trafaretiem, reljefa rullīšiem u.c.) vai citiem pieejamiem priekšmetiem. Paļaujieties uz savu fantāziju un rezultāts var būt pārsteidzošs!
Alternatīvi arī kā materiāls struktūras iegūšanai uzklājot ar smidzinātāju.

Pamatnes: Tīrs, sauss, gluds un stabils mūris, apmetums vai ģipškartons.Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas pamatnes gruntēt ar düfa Premium Tiefgrund LF, düfa Premium Tiefgrund-konzentrat vai düfa Acryl-Grund. Stipri kontrastējošas virsmas vai virsmas, kas klātas ar emaljas krāsu, gruntēt ar düfa Quarzgrund.

Uzklāšana: Pirms uzklāšanas kārtīgi samaisīt ar elektrisko maisītāju. Nepieciešamības gadījumā var atšķaidīt ar ūdeni līdz 3%. Uzklāt  uz pamatnes ar ķelli, rullīti vai birsti vienmērīgi plānā kārtā. Pēc vajadzības strukturēt ar piemērotu instrumentu.

Žūšana: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5oC.  Normālos laika apstākļos (20oC un 65% relatīvais gaisa mitrums) klājums nožūst diennakts laikā. Biezāka kārta, zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var pagarināt žūšanu līdz vienai nedēļai.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Var tonēt ar pilntoņu krāsām düfa Vollton- und Abtonfarbe, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 18kg / 25kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma

This entry was posted in Apmetumi, Dispersijas krāsas fasādēm, Dispersijas krāsas iekšdarbiem, Dufa produkti. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.