Magnetfarbe

Magnetfarbe2023_WEB

Magnētiskā krāsa
Speciāla dispersijas krāsa sienām uz ūdens bāzes, iekšdarbiem. Pielietošanai uz piemērotām virsmām darba kabinetos, ofisos, veikalos, skolās, bērnudārzos.

Patēriņš: apm. 2m2/l jeb 500 ml/m2 vairākās kārtās. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Magnetfarbe_WEB2024

Īpašības: Krāsa ir bez šķīdinātājiem un ar minimālām emisijām, tāpēc tā ir piemērota lietošanai arī tādās vietās, kā slimnīcās un bērnistabās utt., kur svarīgas šīs krāsas ekoloģiskās īpašības.

Pamatnes: Izmantot uz visām maksimāli gludām pamatnēm, kuras piemērotas standarta dispersijas krāsām. Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un rūpīgi sagatavotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF. Nelīdzenumus un spīdīgas virsmas noslīpēt un plaisas aizpildīt ar piemērotu špakteļtepi. Notīrīt slīpēšanas putekļus.

Uzklāšana: Krāsa ir gatava lietošanai. Uzklāt izmantojot otu vai rullīti. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C. Optimālā krāsas uzklāšanas gaisa temperatūra +20°C. Neuzklāt uz svaiga betona. Krāsu nedrīkst atšķaidīt un jaukt kopā ar citām krāsām! Sastāvā esošās metāla daļiņas ar laiku nosēžas bundžas apakšā, tāpēc vajag rūpīgi samaisīt krāsu pirms lietošanas, kā arī krāsošanas laikā.

Lai magnētiskās īpašības iedarbotos pilnā apmērā, nepieciešamas vismaz 3 biezas krāsas kārtas. Katra nākošā krāsas kārta palielina virsmas magnētiskās īpašības.

Magnetfarbe pēc nožūšanas kļūst pelēka un veido vieglu struktūru. Ja krāsas tonis apmierina, to var nepārkrāsot. Magnetfarbe apstrādāto virsmu var pārkrāsot vēlamajā tonī ar jebkuru dispersijas krāsu. Noteikti pārbaudiet virsmas magnētisko veiktspēju pirms pārkrāsošanas.

Norādījumi: Veikalos mēdz būt atšķirīgas kvalitātes magnēti, tāpēc pērkot, izvēlaties magnētus kvalitatīvus un ar labu saķeres spēku.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4 stundām. Pilnībā sacietē un pārkrāsojama ar noslēdzošo krāsojumu pēc 24 stundām.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar tīru ūdeni.

Spīduma pakāpe: matēta

Krāsa: pelēka

Blīvums: apm. 2,45 g/ml

Iepakojumi: 750 ml

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala un tiešiem saules stariem. Minimālais uzglabāšanas laiks 3 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

GOS: ES robežvērtība šim produktam (kat. A/a): 30g/l (2010). Produkts satur: ˂ 1g/l GOS.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.