Klarlack

duefa-klarlack_web2022

Laka koka mēbelēm
Pusmatēta, bezkrāsaina, ļoti noturīga alkīda laka ar vāju smaržu. Satur šķīdinātājus, veido gludu un nodilumizturīgu virsmu. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Paredzēta koka mēbeļu, durvju, galdu, krēslu, koka apšuvumu un citu interjera elementu lakošanai.

Patēriņš: apm. 1 x 13 m2/l

Pielietošana un īpašības: Pusmatēta, bezkrāsaina, ļoti noturīga alkīda laka ar vāju smaržu. Satur šķīdinātājus, veido gludu un nodilumizturīgu virsmu. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Paredzēta koka mēbeļu, durvju, galdu, krēslu, koka apšuvumu un citu interjera elementu lakošanai. Piemērota arī iepriekš krāsotu virsmu lakošanai.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Jaunu koku ārdarbos gruntēt ar düfa Premium Holzschutzgrund 3in1.

Uzklāšana: Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklāt izmantojot otu, rullīti 1-2 kārtās neatšķaidot. Uzklāšanai ar pulverizatoru iesakām izmantot profesionāļu pakalpojumus. Uzklājot ar augstspiediena pulverizatoru, krāsu atšķaidīt ar düfa Verdünner AF. Uzklājot ar otu, rullīti vai “airless” tipa smidzinātāju laku neatšķaidīt. Ārdarbos, sakarā ar UV-staru graujošo iedarbību iesakām izmantot sedzošus pārklājumus.

Žūšanas laiks: Virspusēji sauss pēc 4 st., pārkrāsojams pēc. 24 st.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar düfa Verdünner AF (vaitspirtu).

Patēriņš: apm. 1 x 13m2/l jeb 80 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Spīduma pakāpe: pusmatēta

Krāsa: bezkrāsaina

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Minimālais uzglabāšanas laiks 7 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Sastāvdaļas: Alkīda sveķi, piedevas, mazaromātisks šķīdinātājs.

This entry was posted in Dufa produkti, Koka virsmu apdarei. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.