Heizkörperlack 2in1

duefa-2in1-heizkorperlack_web2022

Radiatoru krāsa uz ūdens bāzes
Divi vienā – Balta, speciāla akrila emalja + grunts, kas paredzēta sildelementu krāsošanai iekšdarbos. Karstumnoturīga līdz 120°C.

Patēriņš: apm. 1 x 10m2/L jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

   blauer_engelweb2018aplis

Pielietošana un īpašības: Uz ūdens bāzes. Balta, spīdīga akrila emalja apkures sildelementu: radiatoru, cauruļu krāsošanai. Nedzeltē un karstumnoturīga līdz +120o C. Krāsojot labi izlīdzinās pa virsmu un noklāj stūrus. Veido nodilumnoturīgu pārklājumu ar stabilu spīdumu. Laba segtspēja. düfa Heizkörperlack 2in1 piešķirts Vācijas ekoloģijas marķējums „Zilais eņģelis“, kas apliecina nekaitīgumu apkārtējai videi.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām, attaukotām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes gruntēt ar düfa Premium Tiefgrund LF. Metāla virsmas attīrīt mehāniski no rūsas un eļļām. Asos stūrus noapaļot. Nestabilos, atlobījušos un saplaisājušus vecos krāsas slāņus notīrīt pilnībā. Stabilu veco pārklājumu notīrīt un rūpīgi noslīpēt. Ja nepieciešams, pārbaudīt saderību ar jauno krāsu ar līmlentas palīdzību.

Gruntēšana: düfa Heizkörperlack 2in1 uzklāt bez iepriekšējas gruntēšanas, izņemot sekojošas virsmas, kas ir jāgruntē: jaunas, nekrāsotas metāla virsmas gruntēt, lai aizsargātu no rūsas, kā arī vecus krāsojumus – adhēzijas uzlabošanai, iesakām gruntēt ar düfa Allgrund.

Krāsošana: Apkures radiatoriem, pirms krāsošanas, ļaut atdzist. Uzklāt 1-2 kārtas neatšķaidītu düfa Heizkörperlack 2in1, izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju (izsmidzinot var atšķaidīt ar ūdeni vajadzīgās konsistences iegūšanai maks. 5%). Iesakām izmantot speciālās akrilkrāsu otas un rullīšus. Min. virsmas un gaisa temperatūra +8 °C uzklāšanas un žūšanas laikā. Pirms uzklāšanas rūpīgi samaisīt.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20 оС un relatīvais mitrums 60%, putekļi nelīp pēc 1 stundas, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 8 stundām. Zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var būtiski ietekmēt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Tonēšana: Krāsa var tikt izmantota kā bāzes krāsa krāsu tonējamās mašīnās. Tonējama gaišos toņos.

Spīduma pakāpe: spīdīga

Krāsa: balta

Blīvums: Apm. 1,3 g/cm³

Saistviela: Speciāla akrilāta dispersija

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2.5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 5 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

GOS robežvērtības: ES robežvērtība šim produktam (kat. A/i): 140 g/l (2010). Šī produkta sastāvā ir ˂ 1 g/l GOS.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.