Hammerlack Satin

Hammerlack_Satin_Balt_750ml_Rendering_WEB2023

Krāsa tieši uz rūsas
Trīs vienā – grunts, aizsardzība pret koroziju un emalja. Krāsas sastāvā esošie speciālie pigmenti nodrošina aktīvu aizsardzību pret koroziju, speciāla alkīdu saistviela veido blīvu plēvi, kas nodrošina ideālu virsmas mehānisko, ķīmisko un atmosfēras aizsardzību. Ārdarbiem un iekšdarbiem. Piemērotas ir visas melno metālu virsmas, kā arī noturīgi vecie krāsojumi. Tāpat pēc piemērotas sagatavošanas pieļaujams krāsot uz krāsainajiem metāliem, koka, apmetuma, betona, ķieģeļu mūra, cementa šķiedru plāksnēm un cietā PVH. Hammerlack Satin izstrādāta speciāli metālam, lai panāktu ideālu aizsardzību pret koroziju uz ilgu laiku.

Patēriņš: apm. 1 x 8m2/L jeb 125 ml/m2

   dufa_premium_logo_web2016prod

Pielietošana un īpašības: Piemērotas ir visas melno metālu virsmas, kā arī noturīgi vecie krāsojumi. Krāsaino metālu pārklāšana iespējama tikai pēc virsmas attiecīgas sagatavošanas un gruntēšanas. Satur nearomātiskos šķīdinātājus. Pateicoties augstvērtīgām krāsas sastāvdaļām, pārklājums iegūst dekoratīvu izskatu un ilgstošu aizsardzību pret mitrumu, koroziju un nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Piemērota krāsošanai uz tādām virsmām: metāls (metāla restes, ūdens trubas un notekcaurules, garāžu vārti, utt.), kā arī koks, apmetums, betons, ķieģeļi, cementa šķiedru plāksnes un cietais PVH.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un attaukotām. Irdeno rūsas kārtu notīrīt mehāniski ar drāšu birsti, smilšpapīru vai smilšu strūklu. Krāsainos metālus, piem. cinku vai alumīniju, un plastmasas, adhēzijas uzlabošanai vēlams gruntēt ar düfa Allgrund.

Uzklāšana: Hammerlack Satin jāuzklāj vismaz divās biezās kārtās. Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt krāsu. Uzklāt vienmērīgi, vienādā biezumā. Optimālai aizsardzībai pret koroziju nepieciešams uzklāt 2 krāsas kārtas pa 125ml/m2. Aizsardzību pret rūsu nodrošina vismaz 100 µm biezs sausas krāsas slānis. Šāds biezums iegūstams uzklājot krāsu ar otu 2-3 kārtās. Nākamā kārta tiek uzklāta apmēram pēc 24 stundām, vai kad krāsa ir virspusēji nožuvusi, bet ne ātrāk kā pēc 12 stundām. Pilnīga polimerizācija pēc 21 dienas. Optimāla iestrādes temperatūra +15 – +20oC un 65% relatīvais gaisa mitrums. Neiestrādāt temperatūrās zem +5°C.

Uzklāšanas instrumenti: Uzklāt ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Uzklājot ar smidzinātāju, atšķaidīt maks. līdz 10% ar düfa Nitro-Universal Verdünnung (nitrošķīdinātāju).

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65%, virsma ir apžuvusi pēc apm. 4 stundām, starp kārtām 12-24 stundas. Pilnīga polimerizācija pēc 21 dienas. Augstāks gaisa mitrums un zemāka temperatūra būtiski var pagarināt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar düfa Nitro-Universal Verdünnung.

Patēriņš: apm. 1 x 8m2 jeb 125 ml/m2 uz gludām virsmām vienā kārtā. Precīzu patēriņu iesakām noteikt ar paraugkrāsojumu objektā. Lai nodrošinātu optimālu aizsardzību no korozijas, izžuvušas krāsas slānim jābūt vismaz 0,1 mm biezam.

Spīduma pakāpe: pusmatēta

Krāsas: Sarkana, Tumši zaļa, Sudrabpelēka, Gaiši pelēka, Antracīta pelēka, Brūna, Melna, Balta un Alumīnija.

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Uzglabāt labi noslēgtos traukos. Neatvērtā iepakojumā uzglabājams vismaz līdz datumam, kas norādīts uz iepakojuma.

GOS: ES robežvērtība šim produktam (A/i) ir 500 g/l (2010). Šis produkts satur maks. 500 g/l GOS.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas, Jaunumi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.