Glasklar Silikon

pronova-glasklarsilikon-transparent_web2020

Silikona hermētiķis stiklam
Speciāls silikona hermētiķis neredzamai stikla elementu hermetizēšanai, kā vitrīnām, letēm, logiem un stikla ornamentu un dekoratīvo elementu pielīmēšanai. Nedzeltē, izturīgs pret laika apstākļiem un UV stariem. Iekšdarbiem un ārdarbiem.

Patēriņš: 300 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

   pronova_sortiment_web2021_2

Īpašības: Ļoti laba adhēzija pie stikla, glazētām virsmām kā arī anodētā alumīnija. Skābi cietējošs. Nav pārkrāsojams.

Pamatnes: Blīvējamām virsmām jābūt tīrām, stingrām, mēreni uzsūcošām un attaukotām. Stipri uzsūcošas virsmas attiecīgi gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF vai düfa Premium Tiefgrund-konzentrat. Pielietojot uz koka, betona, apmetuma un gāzbetona virsmas vēlams gruntēt ar atbilstošu adhēziju veicinošu grunti. Metāliskas virsmas apstrādāt pret koroziju, jo hermētiķa skābā vide var izraisīt nevēlamu koroziju.

Iestrāde: Pirms ieklāšanas nogriezt uzgaļa galu apm. 45° leņķī atbilstoši aizpildāmās šuves platumam. Šuves malas nolīmēt ar krāsotāju līmlenti. Materiālu ieklāt šuvē ar vienmērīgu spiedienu. Ieklāto materiālu izlīdzināt ar špakteļlāpstiņu vai pirkstu 5-10 minūšu laikā, pirms tam virsmu apsmidzinot ar ziepjūdeni.

Instrumentu tīrīšana: Nesacietējušu materiālu tīrīt ar vaitspirtu vai acetonu. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski.

Krāsa: bezkrāsains

Iepakojums: 300 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Silikona polimērs, acetāta bāze

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -40°C līdz +120°C

Plēves veidošanās: apm. 20 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2 – 3 mm/24 stundās

Pieļaujamā deformācija: apm. 25%

Maksimālais šuves platums: 25 mm

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 24 mēneši – skatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.