Gasbeton-beschichtung

Gasbeton-beschichtung

Struktūrpārklājums gāzbetona un gludām virsmām
Dekoratīvs apdares struktūrpārklājums minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos. Sevišķi piemērots krāsošanai uz gāzbetona. Laika apstākļu noturīgs, lietus ūdeni atgrūdošs, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, noturīgs pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību.

Patēriņš: apm. 1,8-2,0kg/m2 (uz jauna gāzbetona), apm. 0,5 kg/m2 (remonta klājums vai kā struktūrkrāsa uz gludas virsmas), apm. 1,2 kg/m2 (uzsmidzinot uz virsmas).

   mix_logo_WEB

Pamatnes: Paredzēts arī uzklāšanai uz apmetuma, betona, ģipškartona, skaiduplākšņu u. c. piemērotām virsmām. Pamatnēm jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, krītainas un putekļainas virsmas nomazgāt ar augstspiediena strūklu, virsmu rūpīgi noslaucīt un nožāvēt. Stipri uzsūcošas pamatnes gruntēt ar Düfa Premium Tiefgrund LF. Dzelzs detaļas gruntēt ar pretkorozijas gruntskrāsu.

Uzklāšana: Pirms uzklāšanas kārtīgi samaisīt ar elektrisko maisītāju. Uzklājot uz lielām plaknēm, neieturēt pauzes, strādāt „ slapju uz slapja’’. Uzklājot ar smidzinātāju: izmantot piemērotas iekārtas, sprauslu 6-8 mm, spiediens 2-4 bar. Neizmantot bezgaisa smidzinātājus. Konsistences regulēšanai un pirmajai kārtai atšķaidīt ar ūdeni līdz 10%.

Uzklāšana uz jauna gāzbetona: Gruntējošā kārtu uzklāt ar sareni vai vilnas rullīti, atšķaidītu ar ūdeni līdz 10%, pēc kā seko otra kārta ar neatšķaidītu materiālu, kas tiek norullēta vienā virzienā ar struktūrkrāsām paredzētu porolona rullīti.

Remonta pārklājums vai uz gludas virsmas: Uzklāt ar sareni vai vilnas rullīti, nekavējoties norullēt vienā virzienā ar struktūrkrāsām paredzētu porolona rullīti.

Temperatūra un žūšana: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5oC.  Normālos laika apstākļos (+20 oC un 65% relatīvais gaisa mitrums) klājums nožūst diennakts laikā. Zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var pagarināt žūšanu līdz vienai nedēļai. Žūšanas laikā nepakļaut virsmu lietus un sala iedarbībai. Ražotājs negarantē krāsojuma noturību, kas uzklāts mainīgos apstākļos vēla rudens, ziemas un agra pavasara periodā. Izvairīties no uzklāšanas tiešu saules staru iedarbībā.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Patēriņš: Uzklājot dubultā slānī uz jauna gāzbetona apm. 1,8-2,0kg/m2. Uzklājot kā remonta klājumu vai kā struktūrkrāsu uz gludas virsmas – apm. 0,5 kg/m2. Uzsmidzinot uz virsmas: apm. 1,2 kg/m2. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu objektā.

Krāsas tonis: Balts. Var tonēt ar pilntoņu krāsām Düfa Vollton- und Abtonfarbe  līdz 3%, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās. Nav ieteicams uz vienas plaknes uzklāt produktus no dažādām ražošanas partijām (skat. marķējumu uz iepakojuma), jo sakarā ar pildvielu dabisko nevienmērīgumu, iespējamas nelielas toņu novirzes.

Spīduma pakāpe: matēta.

Iepakojums: 25 kg

GOS: ES robežvērtība šim produktam (kat. A/c): 40 g/l (2010). Šī produkta sastāvā ir maks. 40 g/l gaistošo
organisko savienojumu.

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā vietā, nesasaldējot. Atšķaidīto materiālu izmantot pēc iespējas ātrāk.  Garantētais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Apmetumi, Dispersijas krāsas fasādēm, Dufa produkti. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.