Fensterlack 3in1

duefa-3in1-fensterlack_WEB2022

Speciāla akrila emalja koka logu krāsošanai
Ūdenī šķīstoša, spīdīga akrila emalja ar paaugstinātu tvaiku caurlaidību. Nebloķējas – nesalīp pēc izžūšanas. Logiem, durvīm, slēģiem iekšdarbos un ārdarbos.

Patēriņš: apm. 10m2/l jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

   blauer_engelweb2018aplis

Īpašības: Grunts, starpkrāsojums un gala krāsojums – trīs vienā. Laba segtspēja, mitrumu regulējoša un virsmu aizsargājoša. Jaunām un krāsotām koka virsmām.

Pamatnes un to sagatavošana: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Jaunu koka virsmu ārdarbos gruntēt ar impregnējošu grunti. Dzelzi un tēraudu gruntēt ar pretkorozijas grunti. Cinkotas virsmas tīrīt līdz pazūd cinkam raksturīgais raksts, ar ožamā spirta šķīdumu, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis. Spīdīgas cietā PVC virsmas padarīt matētas. Uzsūcošas minerālās virsmas gruntēt ar düfa Premium Tiefgrund LF.

Uzklāšana: Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Pirms krāsošanas uz lielākām plaknēm, nepieciešamo tonētas krāsas daudzumu no dažādiem iepakojumiem sajauciet vienā traukā. Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Iesakām izmantot speciālās akrilkrāsu otas un rullīšus. Krāsu drīkst atšķaidīt maksimāli ar 10% ūdens. Neuzklāt ja krāsas, gaisa un virsmas temperatūra ir zem +8о C.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20 С un relatīvais mitrums 65%: Virspusēji sauss pēc apm. 1 st., pārkrāsojams pēc apm. 12 st. Augstāks gaisa mitrums un zemāka temperatūra būtiski var pagarināt žūšanas laiku.

Instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Spīduma pakāpe: spīdīga

Krāsa: Balta

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks: skatīt marķējumu uz vāka.

GOS: ES robežvērtība šim produktam (kat. A/d): 130 g/l (2010). Šī produkta sastāvā ir maks. 1 g/l GOS.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.