Eukalyptus Holz-Öl

Eukalyptus Holz-Öl

Express – eļļa koksnei “Eikalipts”
Augstvērtīga, dabīga eļļa koksnes pirmreizējai apstrādei, impregnēšanai, kopšanai un krāsas atjaunošanai. Ūdenī šķīstoša, tiksotropa (želejveida), gandrīz bez smakas, viegli un ātri uzklājama. Koka mēbelēm iekšdarbos un ārdarbos. Piemērota gan priedes kokam, gan arī cietu koksnes veidu apstrādei, kas atbilst pēc eļļas toņa (Bangkirai (sarkanīga koksne), Garapa (Brazīlijas osis), Cumaru (Brazīlijas kastanis), Termokoks, utt.).

Patēriņš: apm. 8 – 12 m2/l uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu. Tas var būtiski atšķirties atkarībā no koksnes veida un uzsūktspējas.

eukalyptusoel_01_web2020

Pielietošana un īpašības: Augstvērtīga, dabīga eļļa koksnes pirmreizējai apstrādei, impregnēšanai, kopšanai un krāsas atjaunošanai. Ūdenī šķīstoša, tiksotropa (želejveida), gandrīz bez smakas, viegli un ātri uzklājama. Piemērota gan priedes kokam, gan arī cietu koksnes veidu apstrādei, kas atbilst pēc eļļas toņa (Bangkirai (sarkanīga koksne), Garapa (Brazīlijas osis), Cumaru (Brazīlijas kastanis), Termokoks, utt.). Novērš koksnes izžūšanu, zilēšanu un plaisu veidošanos. Uzlabo koksnes ūdens atgrūšanas spējas un nodilumizturību. Ārdarbos aizsargā pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem un UV stariem. Izceļ dabisko koksnes tekstūru, atsvaidzina krāsu. Ideāli piemērota koka dārza mēbelēm iekšdarbos un ārdarbos. Pielietošanai uz dažādām koka detaļām, apdares dēļiem, sētām, terasēm, lapenēm un citiem dekoratīviem un apbūves elementiem no cietiem un mīkstiem koksnes veidiem.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un attaukotām. Sveķu izdalījumus pirms apstrādes nomazgāt ar nitroatšķaidītāju. Koksnes mitrums lapu kokiem nedrīkst pārsniegt 18% un skuju kokiem 15%. Vecos krāsojumus, lakas un lazūru kārtas noņemt līdz tīram kokam. Bojātās virsmas (aļģes, sūnas, pelējums) notīrīt ar speciāliem līdzekļiem. Koksni, ko apdraud iespējama zilēšana, pelējums vai puve, divreiz gruntēt ar düfa Premium Holzschutzgrund 3in1.

Uzklāšana: Pirms eļļošanas pamatīgi izmaisīt. Eļļu uzklāt ar otu (ieteicams: sintētisko un dabīgo saru sajaukums) vai audumu koksnes šķiedras virzienā. Pēc 10 minūtēm uzklāt 2. kārtu eļļas un ļaut iesūkties vēl 10 minūtes. Tad notīrīt lieko eļļu ar tīru audumu. Šo procesu var atkārtot līdz pilnīgam virsmas piesātinājumam. Iesakām izmantot eļļu no vienas ražošanas partijas vai arī sajaukt kopā visas partijas atsevišķā traukā. Neiestrādāt temperatūrā, kas zemāka par +5оС un augstāka par +25оС, kā arī tiešos saules staros.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65% – pēc 10 minūtēm var uzklāt 2. kārtu un pēc 10 min. notīrīt lieko eļļu ar tīru audumu. Virsma sausa pēc 1 stundas, pilnīga noslodze iespējama pēc 48 stundām. Augstāks gaisa mitrums un zemāka temperatūra būtiski var pagarināt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Instrumentus pēc darba beigām uzreiz mazgāt ar tīru ūdeni.

Spīduma pakāpe: Zīdaini spīdīga

Krāsa: Eikalipts

Sastāvs: Dabiskā lineļļa, ūdens, neorganiskie pigmenti, UV- staru absorbētājs, piedevas, konservanti.

Iepakojums: 750 ml

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Sargāt no sala! Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Koka virsmu apdarei. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.