Tiefgrund TB

Tiefgrund-TB-New_dufa_lv

Šķīdinātājus saturoša dziļumgrunts minerālām virsmām ārdarbos.
Krītainu, uzsūcošu un porainu vecu apmetumu, līmes, kaļķa un minerālo krāsu virsmu nostiprināšanai un uzsūktspējas regulēšanai. Paredzēta arī šķiedru cementa plākšņu, betona, gāzbetona, kaļķakmens, ķieģeļu mūra un ģipša virsmu gruntēšanai. Izcili laba iesūkšanās un virsmas nostiprināšanas spēja. Tiefgrund TB satur šķīdinātājus, ieteicama lietošanai tikai ārdarbos vai telpās ar ļoti labu ventilāciju.

Patēriņš: apm. 150 – 200 ml/m2 atkarībā no virsmas uzsūktspējas.

Pamatnes: Vecus un bojātos pārklājumus, līmes krāsu, tapetes notīrīt. Plaisas, izdrupumus un nelīdzenumus špaktelēt ar “düfa Füllstoff innen” (iekšdarbos) un piemērotu fasādes špakteli ārdarbos.

Iestrāde: uzklāt neatšķaidītu grunti ar otu, birsti vai smidzinātāju, rūpīgi ieberzējot virsmā. Izžūstot uz virsmas nedrīkst veidoties spīdīga plēve. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°С.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, virsma ir tālāk apstrādājama pēc 12 stundām.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar vaitspirtu.

Krāsa: bezkrāsaina

Iepakojumi: 1L / 5L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no uguns. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Gruntēšanas līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.