Tiefgrund LF

dufa_tiefgrund_lf_10l_2016_dufa_lv

Šķīdinātājus nesaturoša dziļumgrunts minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos. Acryl-Hydrosol
Bezkrāsaina, ar ūdeni atšķaidāma dziļumgrunts ar labu tvaiku caurlaidību, kas paredzēta krītainu, uzsūcošu un porainu vecu apmetumu, līmes, kaļķa un minerālo krāsu virsmu nostiprināšanai un uzsūktspējas regulēšanai un samazināšanai. Tāpat paredzēta šķiedru cementa plākšņu, betona, gāzbetona, kaļķakmens, ķieģeļu mūra un ģipškartona virsmu gruntēšanai uz sienām un grīdām pirms to sekojošas apstrādes (špaktelēšanas, flīzēšanas, krāsošanas, tapešu līmēšanas, utt.).

Patēriņš: apm. 150 – 200 ml/m2 atkarībā no virsmas uzsūktspējas.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   dufa_premium_logo_web2016prod   Tiefgrund-12-003_apala-uzlime_WEB   blauer_engelweb2018aplis

Pielietošana un īpašības: Grunts dziļi iesūcas virsmā un uzlabo tās adhēziju un atvieglo nākamās špakteles, līmjavas, krāsas, līmes kārtas uzklāšanu. Tiefgrund LF nesatur šķīdinātājus, ar vāju smaku, ieteicama lietošanai iekšdarbos telpās ar sliktu ventilāciju, t.sk. telpās, kurās tiek glabāti vai pārstrādāti pārtikas produkti.

Pamatnes: Vecus un bojātos pārklājumus, līmes krāsu, tapetes notīrīt. Plaisas, izdrupumus un nelīdzenumus špaktelēt ar “düfa Füllstoff innen” (iekšdarbos) un piemērotu fasādes špakteli ārdarbos.

Iestrāde: Uzklāt neatšķaidītu grunti ar otu, birsti vai smidzinātāju, rūpīgi ieberzējot virsmā. Izžūstot uz virsmas nedrīkst veidoties spīdīga plēve. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, virsma ir tālāk apstrādājama pēc 4-6 stundām.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsa: bezkrāsaina

Sausais atlikums: 12%

Daļiņu izmērs: 0,03 μm

Iepakojumi: 1L / 5L / 10L / 15L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Gruntēšanas līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.