Styropor-kleber

Styropor-kleber

Putupolistirola līme
Putupolistirola un putupoliuretāna dekoratīvo plākšņu, termotapešu un elementu pielīmēšanai. Gatava lietošanai. Balta, ar augstu pielipšanas spēju un ērtu iestrādi. 

Patēriņš: apm. 250-650 g/m2 atkarībā no iestrādes veida.

   LF-Logo-WEB

Īpašības: Gatava lietošanai. Balta, ar augstu pielipšanas spēju un ērtu iestrādi. Nesatur šķīdinātājus!

Pamatnes: Betons, gāzbetons, šķiedru cements, apmetums, ģipša un ģipškartona plāksnes, kokskaidu plāksnes. Tikai iekšdarbiem. Pamatnei jābūt stingrai, sausai un tīrai. Mitruma iedarbībai pakļautas virsmas, piem. ģipša un ģipškartona plāksnes, kokskaidu plāksnes iepriekš nogruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF vai düfa Premium Tiefgrund-konzentrat. Tāpat gruntēt arī stipri uzsūcošas pamatnes, piem. gāzbetonu. Līmējot uz ģipša apmetuma, pirms gruntēšanas noslīpēt spīdīgo virskārtu. Uz sarežģītām virsmām vispirms veikt parauga uzlīmēšanu.

Iestrāde: Līmi uzklāt uz virsmas punktveidīgi, joslām vai vienmērīgi pa visu virsmu (Atkarībā no plākšņu izmēra un svara). Piespiest plāksni vienmērīgi pie virsmas ar rīvdēli. Pēc līmes uzklāšanas, pielīmēšana iespējama 20 min. laikā (atkarībā no pamatnes).

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 1kg / 3kg / 8kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Līmes. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.