Schimmelschutz

Dufa_SchimmelSchutzfarbe-2023_WEB

Matēta krāsa mitrām telpām.
Balta, matēta, mitrumizturīga dispersijas krāsa sienām un griestiem ar vidēju ekspluatācijas slodzi mitrās telpās – vannas istabās, dušas telpās. Veido pārklājumu, kas izturīgs pret pelējuma un sēnītes veidošanos uz virsmas.

Mazgāšanas noturība: 2. klase (EN 13 300/ISO 11998,  5 – 20 mikroni pie 200 cikliem)

Patēriņš: apm. 10m2/l jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   dufa_premium_logo_web2016prod   mix_logo_WEB

Pielietošana un īpašības: Paredzēta augstvērtīgam remontklājumam uz pelējuma apdraudētām sienām, kā arī profilaktiskiem klājumiem uz pelējuma riska apdraudētām iekšsienām mitrās rūpniecības telpās, vannasistabās, dušas telpās, virtuvēs. Veido pārklājumu, kas izturīgs pret pelējuma un sēnītes veidošanos uz virsmas. Krāsa paredzēta krāsošanai uz apmetuma, betona, ģipša un ģipškartona, putupolistirola u.c. piemērotām virsmām. Nav piemērota vietām ar patstāvīgu, tiešu ūdens kontaktu.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Pelējuma bojātās virsmas vispirms notīrīt ar düfa Schimmelentferner. Stipri bojātās virsmas papildus apstrādāt ar Düfa Sanierlosung. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF, düfa Premium Tiefgrund-konzentrat vai düfa Acryl-Grund.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Vispirms iesakām uzklāt gruntējošo kārtu ar krāsu, kas atšķaidīta ar maks. 10% ūdens. Noslēdzošajā krāsojumā vēlams krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4-6 stundām. Pilnībā sacietē pēc 3 dienām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Segtspēja: 2. klase pēc EN 13 300.

Tonēšana: Krāsa var tikt izmantota kā bāzes krāsa krāsu tonējamās mašīnās, kā arī tonēta ar universālajiem vai dispersijas pigmentiem düfa Vollton- und Abtönfarbe.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 2.5L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

 

This entry was posted in Dispersijas krāsas iekšdarbiem, Dufa produkti. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.