Rauhfaser Flüssig

d225_rauhfaser-flussig_10l_rendering_web2022

Mitrumizturīga dispersijas struktūrkrāsa iekšdarbiem.
Balta, matēta dispersijas struktūrkrāsa sienām un griestiem, kas veido koka skaidiņu struktūru. Krāsa paredzēta krāsošanai uz apmetuma, betona, ģipša un ģipškartona, kā arī uz stiklašķiedras auduma un krāsojamām tapetēm. Krāsai piemīt laba sedzamība, tvaiku caurlaidība un augsta virsmas noturība. Nesatur šķīdinātājus.

Patēriņš: Apm. 4 m2/l jeb 250 ml/m2 uz gludām virsmām vienā kārtā. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

rauhfaser-flussig_web2020

Pielietošana un īpašības: Balta, matēta dispersijas struktūrkrāsa sienām un griestiem, kas veido koka skaidiņu struktūru. Krāsa paredzēta krāsošanai uz apmetuma, betona, ģipša un ģipškartona, kā arī uz stiklašķiedras auduma un krāsojamām tapetēm. Krāsai piemīt laba sedzamība, tvaiku caurlaidība un augsta virsmas noturība. Nesatur šķīdinātājus.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF, düfa Premium Tiefgrund-konzentrat vai düfa Acryl-Grund.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Nepieciešamības gadījumā krāsu atšķaidīt ar ūdeni maks. 10%. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4-6 stundām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Krāsa var tikt tonēta ar dispersijas pigmentiem düfa Vollton- und Abtonfarbe, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 5L / 10L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 3 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dispersijas krāsas iekšdarbiem, Dufa produkti. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.