Quarzgrund

Quarzgrund

Saķeri nodrošinoša gruntskrāsa.
Satur kvarca smilti, kas uz virsmas izveido saķeri nodrošinošu gruntējumu pirms dispersijas un minerālo dekoratīvo struktūrpārklājumu uzklāšanas. Laika apstākļu noturīga, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, lieliska adhēzija, viegli uzklājama.

Patēriņš: Apm. 300 g/m2. Precīzu patēriņu nosaka uzklājot produkta paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   mix_logo_WEB   

Pielietošana un īpašības:  Satur kvarca smilti, kas uz virsmas izveido saķeri nodrošinošu gruntējumu pirms dispersijas un minerālo dekoratīvo struktūrpārklājumu uzklāšanas. Laika apstākļu noturīga, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, lieliska adhēzija, viegli uzklājama.

Pamatnes: Tīrs, sauss, gluds un stabils apmetums, ģipškartons vai līmjavas klājums.

IestrādeKrāsot ar düfa Quarzgrund, baltu vai ietonētu gala pārklājuma tonī. Grunts var tikt uzklāta ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Pirms gala pārklājuma uzklāšanas ļaut gruntij labi nožūt.

Temperatūra: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5°С.

Žūšana: düfa Quarzgrund nožūst 4 stundu laikā normālos apstākļos. Žūšanas laiku ietekmē gaisa temperatūra un mitrums. Sargāt no lietus un sala līdz materiāls izžuvis pilnībā.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsas tonis: Balts. Var tonēt ar pilntoņu krāsām düfa Vollton- und Abtonfarbe, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās.

Iepakojumi: 4 kg / 7.5kg / 15kg

Sertificēts produkts siltumizolācijas sistēmām pēc ETAG 004: ETA-07/0236 “MD Therm System B1 Classic” un ETA-08/0322 “MD Therm System A2 Classic”.

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Apmetumi, Dufa produkti, Gruntēšanas līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.