Montage Kleber

dufa-mk_web2021

Šķīdinātājus nesaturoša universāla montāžas līme
Augsta sākotnējā adhēzija. Paredzēta putupolistirola, putupoliuretāna, koka, ģipša, korķa, MDF, plastmasas, keramikas flīžu, profilu, rozešu un dekoratīvo plākšņu pielīmēšanai uz koka, betona, akmens, apmetuma, ģipškartona un skaidu plāksnēm.

Patēriņš: 310 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

Īpašības: Paredzēta putupolistirola, putupoliuretāna, koka, ģipša, korķa, MDF, plastmasas, keramikas flīžu, profilu, rozešu un dekoratīvo plākšņu pielīmēšanai uz koka, betona, akmens, apmetuma, ģipškartona un skaidu plāksnēm. Nav piemērota polietilēna un polipropilēna virsmām. Pieļaujama krāsošana ar dispersijas un alkīda krāsām. Nav paredzēta ilgstošai mitruma iedarbībai. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Lieliska saķere ar porainām virsmām. Aizpilda plaisas. Augsta stiepes izturība.

Pamatnes: Pamatnēm jābūt tīrām, sausām, stingrām, nestspējīgām un attaukotām. Spīdīgas virsmas padarīt matētas. Vismaz vienai no līmējamajām virsmām jābūt uzsūcošai, lai līme varētu žūt. Uz uzsūcošām un porainām virsmām, saskares virsmas gruntēt ar Montage Kleber, kas atšķaidīta ar ūdeni (3 daļas līmes, 1 daļa ūdens) Pielietojot ārdarbos, vismaz 2 dienas sargāt no lietus.

Iestrāde: Pirms darbu sākšanas nogriezt kartušas vāciņu līdz vītnei. Uzskrūvēt uzgali un  nogriezt to slīpi vajadzīgās šuves platumā. Līmi uzklāt  joslās vai punktveidīgi uz vienas no virsmām. Pielīmējamo detaļu viemērīgi piespiest pamatnei. Smagas un elastīgas detaļas nofiksēt noslogojot vai citādi. Nevajadzīgo materiālu nekavējoties notīrīt. Nesacietējušu materiālu tīrīt ar ūdeni. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski. Sakarā ar plašo pielietojuma spektru, vēlams pirms darbu sākuma veikt izmēģinājumu.  Neiestrādāt temperatūrā, kas zemāka par + 5 °C.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojums: 310 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Akrilāta dispersija

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -25°C līdz +90°C

Plēves veidošanās: apm. 10 – 15 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2 mm/24 stundās

Galīgā stiprība: sasniedz pēc 72 stundām

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 24 mēnešiskatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Līmes. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.