Kratzputz 1,5 2,0

Kratzputz

Dekoratīvs akrila struktūrpārklājums iekšdarbiem un ārdarbiem.
Paredzēts uzklāšanai uz minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos, kā arī fasāžu siltināšanas sistēmā. Laika apstākļu noturīgs, lietus ūdeni atgrūdošs, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, noturīgs pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību. Satur pelējumu kavējošas piedevas.

Patēriņš: Apm. 2,5 kg/m2(1,5 mm); 2,9 kg/m2 (2,0 mm)

German_Technology_Logo_shadow_WEB   Italian_Marble_6x6cm_WEB   mix_logo_WEB

kratzputz_silicon_web2020   ce_new-web2020

Pielietošana un īpašības:  Dekoratīvs apdares struktūrpārklājums minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos, kā arī fasāžu siltināšanas sistēmā. Laika apstākļu noturīgs, lietus ūdeni atgrūdošs, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, noturīgs pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību. Satur pelējumu kavējošas piedevas.

Struktūra: rievota. 

Pamatne: Tīrs, sauss, gluds un stabils apmetums, ģipškartons vai līmjavas klājums.

Gruntējošā kārta: Gruntēt ar düfa Quarzgrund, kas ietonēts aptuvenā gala pārklājuma tonī.

Uzklāšana: Pirms uzklāšanas kārtīgi samaisīt ar elektrisko maisītāju. Nepieciešamības gadījumā var atšķaidīt ar ūdeni līdz 3%. Uzklāt  uz pamatnes ar tīru nerūsējošā tērauda ķelli vienmērīgi plānā kārtā. Noņemt lieko materiālu līdz lielākā grauda biezumam. Pēc uzklāšanas 10 minūšu laikā rīvējot ar plastmasas rīvdēli iegūt nepieciešamo struktūru.

Temperatūra un žūšana: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5oC. Normālos laika apstākļos (20oC un 65% relatīvais gaisa mitrums) klājums nožūst diennakts laikā. Zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var pagarināt žūšanu līdz vienai nedēļai. Žūšanas laikā nepakļaut virsmu lietus un sala iedarbībai. Ražotājs negarantē apmetuma noturību, kas uzklāts mainīgos apstākļos vēla rudens, ziemas un agra pavasara periodā. Izvairīties no uzklāšanas tiešu saules staru iedarbībā!

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Patēriņš: Apm. 2,5 kg/m2(1,5 mm); 2,9 kg/m2 (2,0 mm). Precīzu patēriņu nosaka ar paraugklājumu.

Krāsas tonis un tonēšana: Balts. Var tonēt ar pilntoņu krāsām düfa Vollton- und Abtonfarbe, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās. Nav ieteicams uz vienas plaknes uzklāt produktus no dažādām ražošanas partijām (skat. uzlīmi), jo sakarā ar pildvielu dabisko nevienmērīgumu, iespējamas nelielas toņu novirzes.

Iepakojumi: 8kg / 25 kg

Tehniskā informācija: Struktūrpārklājums ar organiskām saistvielām iekšdarbiem un ārdarbiem (EN 15824:2009), CE marķējums (NB1378) 13 MBA 03-13-001; (NB1109) 1109-BPR-0074, 1109-BPR-0075. Ūdens tvaiku caurlaidība – V2 (vidējs); Ūdens uzsūkšana – W2 (vidējs); Saķeres stiprība ≥ 0,3 MPa; Ilgstošā noturība(salizturība) ≤ 0,5 kg/(m* d0,5) – Caurlaidības spēja pēc DIN EN 1602-3; Siltumvadītspēja – λ10,dry,mat (nav noteikta); Reakcija uz degšanu – A2, s1, d0 (lietojot uz minerālām virsmām).

Sertificēts produkts siltumizolācijas sistēmām pēc ETAG 004: ETA-07/0236, ETA-08/0322 – Meffert System B1 Classic, Meffert System A2 Classic, Meffert PUR B1 Premium.

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā vietā, nesasaldējot. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Apmetumi, Dufa produkti. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.