Dekor-Styropor-kleber

dufa-dsk_web2021

Montāžas līme dekoratīvajiem profiliem
Šķīdinātājus nesaturoša montāžas līme putupolistirola un putupoliuretāna profilu, rozešu un dekoratīvo plākšņu pielīmēšanai. Iekšdarbiem un ārdarbiem.

Patēriņš: 310 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

Īpašības: Šķīdinātājus nesaturoša montāžas līme dekoratīvajiem profiliem. Paredzēta putupolistirola un putupoliuretāna profilu, rozešu un dekoratīvo plākšņu pielīmēšanai. Pieļaujama pārkrāsošana ar dispersijas un alkīda krāsām. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Nesatur šķīdinātājus!

Pamatnes: Pamatnēm jābūt tīrām, sausām, stingrām, nestspējīgām un attaukotām. Spīdīgas virsmas padarīt matētas. Vismaz vienai no līmējamajām virsmām jābūt uzsūcošai, lai līme varētu žūt.

Iestrāde: Pirms darbu sākšanas nogriezt kartušas vāciņu līdz vītnei. Uzskrūvēt uzgali un  nogriezt to slīpi vajadzīgās šuves platumā. Līmi uzklāt  vienmērīgi joslās ar 20 cm atstarpi vai punktveidīgi. Pielīmējamo detaļu viemērīgi piespiest pamatnei. Neiestrādāt temperatūrā, kas zemāka par  + 5 °C.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojums: 310 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Akrilāta dispersija

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -20°C līdz +90°C

Plēves veidošanās: apm. 10 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2 mm/24 stundās

Galīgā stiprība: sasniedz pēc 72 stundām

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 24 mēnešiskatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Līmes. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.