Acryl-Grund

dufa_acryl_grund_10l_web2018

Gruntēšanas līdzeklis minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos.
Bezkrāsains gruntēšanas līdzeklis, ar labu tvaiku caurlaidību, kas paredzēts nevienmērīgi uzsūcošu un porainu vecu apmetumu, līmes, kaļķa un minerālo krāsu virsmu uzsūktspējas regulēšanai un samazināšanai. Tāpat paredzēts šķiedru cementa plākšņu, betona, kaļķakmens, ķieģeļu mūra un ģipškartona virsmu gruntēšanai uz sienām un grīdām pirms to sekojošas apstrādes (špaktelēšanas, krāsošanas, tapešu līmēšanas, utt.).

Patēriņš: apm. 150 – 200 ml/m2 atkarībā no virsmas uzsūktspējas.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   6procenti-01_web2018

Pielietošana un īpašības: Grunts nostiprina pamatnes virsmu un uzlabo tās adhēziju, kā arī atvieglo nākamās špakteles, līmjavas, krāsas, līmes kārtas uzklāšanu. Acryl-Grund nesatur šķīdinātājus, ar vāju smaku, ieteicama lietošanai iekšdarbos telpās ar sliktu ventilāciju, t.sk. telpās, kurās tiek glabāti vai pārstrādāti pārtikas produkti.

Pamatnes: Vecus un bojātos pārklājumus, līmes krāsu, tapetes notīrīt. Plaisas, izdrupumus un nelīdzenumus špaktelēt ar “düfa Füllstoff innen” (iekšdarbos) un piemērotu fasādes špakteļtepi ārdarbos.

Iestrāde: Uzklāt neatšķaidītu grunti ar otu, birsti vai smidzinātāju, rūpīgi ieberzējot virsmā. Izžūstot uz virsmas nedrīkst veidoties spīdīga plēve. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°С.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, virsma ir tālāk apstrādājama pēc 4-6 stundām.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsa: bezkrāsains

Sausais atlikums: 6%

Daļiņu izmērs: 0,1 μm

Iepakojumi: 1L / 5L / 10L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Gruntēšanas līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.