Boots-Klarlack

duefa-boots-klarlack_web2022

Spīdīga jahtu laka ārdabiem un iekšdarbiem
Spīdīga, bezkrāsaina, ļoti noturīga alkīda laka ar vāju smaržu. Satur šķīdinātājus, veido gludu un nodilumizturīgu virsmu. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Paredzēta mēbeļu, durvju, koka apšuvumu, laivu un jahtu kajīšu, bērnu koka rotaļlietu ārdarbos, lakošanai.

Patēriņš: apm. 1 x 10 m2/l

Pielietošana un īpašības: Spīdīga, bezkrāsaina, ļoti noturīga alkīda laka ar vāju smaržu. Satur šķīdinātājus, veido gludu un nodilumizturīgu virsmu. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Paredzēta mēbeļu, durvju, koka apšuvumu, laivu un jahtu kajīšu, bērnu koka rotaļlietu ārdarbos, lakošanai. Piemērota arī iepriekš krāsotu virsmu lakošanai. Intensīvā saules starojumā novērota lakas dzeltēšana. Nav paredzēta laivu zemūdens daļu lakošanai.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Jaunu koku ārdarbos gruntēt ar düfa Premium Holzschutzgrund 3in1.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklājot ar augstspiediena pulverizatoru, krāsu atšķaidīt ar düfa Verdünner AF. Uzklājot ar otu, rullīti vai “airless” tipa smidzinātāju laku neatšķaidīt.

Žūšanas laiks: Virspusēji sauss pēc 4 st., pārkrāsojams pēc. 24 st.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar düfa Verdünner AF (vaitspirtu).

Patēriņš: apm. 1 x 10m2/l jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Spīduma pakāpe: spīdīga

Krāsa: bezkrāsaina

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Minimālais uzglabāšanas laiks 7 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Sastāvdaļas: Alkīda sveķi, piedevas, nearomātiskais šķīdinātājs.

This entry was posted in Dufa produkti, Koka virsmu apdarei. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.