Bitumen Dicht

pronova-bitumendicht-schwarz_web2020

Bituma hermētiķis jumtiem
Pastveida bituma hermētiķis montāžas un remonta darbiem, sevišķi piemērots jumtu apstrādei. Līmēšanai un šuvju noblīvēšanai jumtu segumu loksnēs, šahtās un komunikāciju izvados.

Patēriņš: 300 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

   pronova_sortiment_web2021_2

Īpašības: Pasargā no korozijas pielietojot uz dzelzs virsmām. Pieļaujama iestrāde uz mitrām virsmām. Ārkārtas remontiem ārdarbos. Tūlītēja ūdens necaurlaidība. Lieliska saķere ar bitumu. Ilgstoši laika apstākļu noturīgs un elastīgs.

Pamatnes: Blīvējamām virsmām jābūt tīrām, stingrām, mēreni uzsūcošām un attaukotām. Korozijas skartas virsmas jāattīra no rūsas.

Iestrāde: Pirms ieklāšanas nogriezt uzgaļa galu apm. 45° leņķī atbilstoši aizpildāmās šuves platumam. Uzskrūvēt uzgali un  nogriezt to slīpi vajadzīgās šuves platumā. Masu iespiest šuvē un nekavējoties izlīdzināt noņemot lieko masu. Dziļu šuvju vai plaisu aizpildīšanai uzklāt vairākus hermētiķa slāņus, ievērojot laika intervālu, lai ļautu izgarot šķīdinātājiem.
Uzklājot pārāk biezu slāni vienā reizē, var izviedoties burbuļi, it īpaši tiešā saules gaismā.

Instrumentu tīrīšana: Pirms masas sacietēšanas darbarīkus var notīrīt ar acetonu vai benzīnu.  Sacietējusi masa var tikt notīrīta tikai mehāniski.

Krāsa: melns

Iepakojums: 300 ml

Tehniskie dati

Izejviela: bituma bāze

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +35°C

Temperatūras izturība: -40°C līdz +110°C

Plēves veidošanās: apm. 30 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2-3 mm/24 stundās

Pieļaujamā deformācija: apm. 10%

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 15 mēneši – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.