Bau Silikon

pronova-bausilikon_web2020

Neitrālais silikona hermētiķis
Elastīgs, neitrāli cietējošs silikona hermētiķis iekšdarbiem un ārdarbiem. Pēc sacietēšanas noturīgs pret jūras ūdeni, ogļskābo gāzi, UV-starojumu, atšķaidītām skābēm un sārmiem. Neizraisa korozīvu ietekmi uz metāliskām virsmām.

Patēriņš: 300 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

   pronova_sortiment_web2021_2

Īpašības: Piemērots deformācijas šuvēm un noblīvēšanai uz gandrīz visām celtniecībā pielietojamām virsmām: stikla, keramikas, koka, betona, mūra, apmetuma, gāzbetona, metāla, krāsotām u.c. virsmām. Saderīgs ar dažādiem krāsu pārklājumiem, taču nav pārkrāsojams. Nesatur šķīdinātāju. Nenoveco.

Pamatnes: Blīvējamām virsmām jābūt tīrām, stingrām, mēreni uzsūcošām un attaukotām. Stipri uzsūcošas virsmas attiecīgi gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF vai düfa Premium Tiefgrund-konzentrat. Pielietojot uz koka, betona, apmetuma un gāzbetona virsmas vēlams gruntēt ar atbilstošu adhēziju veicinošu grunti. Metāla un stikla virsmas pirms ieklāšanas attīrīt ar šķīdinātāju (spirtu, acetonu vai tml.).

Iestrāde: Pirms ieklāšanas nogriezt uzgaļa galu apm. 45° leņķī atbilstoši aizpildāmās šuves platumam. Šuves malas nolīmēt ar krāsotāju līmlenti. Materiālu ieklāt šuvē ar vienmērīgu spiedienu. Ieklāto materiālu izlīdzināt ar špakteļlāpstiņu vai pirkstu 5-10 minūšu laikā, pirms tam virsmu apsmidzinot ar ziepjūdeni.

Instrumentu tīrīšana: Nesacietējušu materiālu tīrīt ar vaitspirtu vai acetonu. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski.

Krāsas: balts, bezkrāsains, pelēks, tumši brūns, melns

Iepakojums: 300 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Silikona polimērs, neitrāli cietējošs

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -40°C līdz +150°C

Plēves veidošanās: apm. 15 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2-3 mm/24 stundās

Pieļaujamā deformācija: apm. 25%

Šuves platums: 5 – 25 mm

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 18 mēneši – skatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.