Seidenmattlack 2in1

duefa-2in1-seidenmattlack_web2022

Pusmatēta akrila emalja iekšdarbiem un ārdarbiem
Ūdenī šķīstoša, ar poliuretānu pastiprināta akrila emalja. Ātri žūstoša ar labu segtspēju. Nedzeltē. Paredzēta krāsošanai uz koka, gruntēta metāla un minerālām, kā arī cietā PVC virsmām.

Piemērota bērnu rotaļlietu pārklāšanai.

Patēriņš: apm. 1 x 10m2 jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

      aqua_WEBjpg   blauer_engelweb2018aplis   mix_logo_WEB

Pielietošana un īpašības: Ūdenī šķīstoša, ar poliuretānu pastiprināta akrila emalja. Veido nodilumizturīgu, gaismas un atmosfēras noturīgu pārklājumu ar stabilu spīdumu. Ātri žūstoša ar labu segtspēju. Nedzeltē! Paredzēta krāsošanai uz koka, gruntēta metāla un minerālām, kā arī cietā PVC virsmām. Piemērota bērnu rotaļlietu pārklāšanai. Pieļaujama krāsaino emalju uzklāšana uz apkures ierīcēm.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Jaunu koka virsmu ārdarbos gruntēt ar impregnējošu grunti. Dzelzi un tēraudu gruntēt ar pretkorozijas krāsu. Spīdīgas cietā PVC virsmas padarīt matētas. Uzsūcošas minerālās virsmas gruntēt ar düfa Premium Tiefgrund LF.

Uzklāšana: Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Iesakām izmantot speciālās akrilkrāsu otas un rullīšus. Krāsu drīkst atšķaidīt maksimāli ar 10% ūdens. Neuzklāt ja krāsas, gaisa un virsmas temperatūra ir zem +8оC.

Žūšanas laiks: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65%: Virspusēji sauss pēc apm. 1 stundas, pārkrāsojams pēc apm. 12 stundām. Augstāks gaisa mitrums un zemāka temperatūra būtiski var pagarināt žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar tīru ūdeni.

Spīduma pakāpe: pusmatēta

Tonēšana: Krāsa var tikt tonēta tonējamās iekārtās vai sajaucot dažādus krāsu toņus.

Bāzes krāsas tonēšanai: Base 1 Weiss/balts, Base 2 Halbweiss/pusbalts, Base 3 Transparent/bezkrāsains.

Iepakojumi: 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.