Allgrund

Allgrund_2023_WEB

Profesionāla gruntskrāsa, aizsardzība pret rūsu un pamatkrāsa.
Universāli lietojama adhēzijas un pretkorozijas gruntskrāsa problemātiskām pamatnēm, piemēram, dzelzij, tēraudam, cinkam, alumīnijam, varam, kokam un daudziem plastmasas materiāliem.

Patēriņš: apm. 1 x 8-10m2 jeb 80-100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Īpašības: Uz šķīdinātāju bāzes, bez aromāta; Ļoti labas saķeres īpašības; Ar aktīviem pretkorozijas pigmentiem; Temperatūras izturīga līdz apm. +120 ° C; Augsta segtspēja.

Pamatnes: Pamatnei jābūt stingrai, sausai, tīrai, nestspējīgai un jāatbilst attiecīgajām tehniskajām prasībām. Izmantošanai ārpus telpām neapstrādātu koksni, kurai draud zilā krāsojuma veidošanās, gruntējiet ar PREMIUM Holzschutzgrund 3in1. Plašāka informācija tehniskās informācijas lapā.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Pirms krāsošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklājot ar augstspiediena pulverizatoru, krāsu atšķaidīt ar vaitspirtu. Uzklājot ar otu, rullīti vai “airless” tipa smidzinātāju krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrās zem +5°C.

Žūšanas laiks: Pie +20 ° C un 65% rel. gaisa mitruma: Virsma apžuvusi apm. Pēc 1 stundas; Pārkrāsojams apm. pēc 8 stundām;
Zemas temperatūras un augsts gaisa mitrums pagarina žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Darba instrumentus pēc lietošanas nekavējoties notīrīt ar universālo-nitro atšķaidītāju vai otu tīrīšanas līdzekli.

Patēriņš: apm. 1 x 8-10m2 jeb 80-100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Spīduma pakāpe: matēta

Krāsas toņi: RAL 3009 Oksīda sarkana, RAL 7001 Sudraba pelēka, Balta

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Emaljas, Gruntēšanas līdzekļi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.