4in1-Universalsilikon

pronova-4in1universalsilikon_web2020

4in1 Universāls neitrālais silikona hermētiķis
Augstvērtīgs, neitrāli cietējošs silikona hermētiķis ar fungicīdām īpašībām. Ļoti laba adhēzija uz dažādām virsmām, viegli gludināms. Neveido plankumus savienojumos ar dabīgajiem akmeņiem.

100% neitrālais silikona hermētiķis – 10 gadu garantija.

Patēriņš: 300 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

   pronova_sortiment_web2021_2

Īpašības: Universāli piemērojams dažādiem remontdarbiem. UV- un laika apstākļu noturīgs. Neizraisa koroziju. Veido stabilu sanienojumu uz dažādām vrsmām bez to gruntēšanas. Piemērots spoguļu pielīmēšanai. Bez smakas, elastīgs, noturīgs. Atbilst DIN 18545, ISO 846 un ISO 11600.

Pielietošana: Savienojuma un elastīgās šuves santehnikas, dabīgo akmeņu iestrādes, celtniecības un montāžas nozarēs. Koka un plastmasas logu un durvju stiklošanai. Blīvējumi starp betona un citām fasādes daļām.  Piemērots spoguļu pielīmēšanai. Ļoti laba adhēzija uz keramikas, dabīgā akmens, metāla, koka, stikla, emaljas, akrila vannām u.c. plastmasām.

Pamatnes: Blīvējamām virsmām jābūt tīrām, stingrām, mēreni uzsūcošām un attaukotām. Stipri uzsūcošas virsmas attiecīgi gruntēt ar dziļumgrunti düfa Premium Tiefgrund LF vai düfa Premium Tiefgrund-konzentrat. Pielietojot uz koka, betona, apmetuma un gāzbetona virsmas vēlams gruntēt ar atbilstošu adhēziju veicinošu grunti. Metāla un stikla virsmas pirms ieklāšanas attīrīt ar šķīdinātāju (spirtu, acetonu vai tml.).

Iestrāde: Pirms ieklāšanas nogriezt uzgaļa galu apm. 45° leņķī atbilstoši aizpildāmās šuves platumam. Šuves malas nolīmēt ar krāsotāju līmlenti. Materiālu ieklāt šuvē ar vienmērīgu spiedienu. Ieklāto materiālu izlīdzināt ar špakteļlāpstiņu vai pirkstu 5-10 minūšu laikā, pirms tam virsmu apsmidzinot ar ziepjūdeni.

Instrumentu tīrīšana: Nesacietējušu materiālu tīrīt ar vaitspirtu vai acetonu. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski.

Krāsas: balts, bezkrāsains, pelēks, bēšs, melns, brūns, karamele, manhatana, sudrabpelēks, antracīts, terakota, krēmbalts;

Iepakojums: 300 ml

Tehniskie dati

Izejviela: Silikona polimērs, neitrāli cietējošs

Shore-A-cietība: apm. 25;

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -40°C līdz +180°C

Plēves veidošanās: apm. 10 – 15 min.

Cietēšanas laiks: apm. 2 – 3 mm/24 stundās

Pieļaujamā deformācija: apm. 25%

Šuves platums: 5 – 25 mm

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 18 mēneši – skatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

This entry was posted in Dufa produkti, Hermētiķi. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.