Klarlack 2 in 1

duefa-2in1-klarlack_web2022

Mēbeļu laka un grunts – divi vienā
Pusmatēta, ūdenī šķīstoša laka un grunts (vienā bundžā) kokam iekšdarbiem. Paredzēta augstvērtīgai koka mēbeļu, durvju, sienu un griestu koka apšuvuma, kā arī iepriekš krāsotu virsmu lakošanai.

Laka piemērota bērnu rotaļlietu lakošanai.

Patēriņš: apm. 1 x 10m2/l jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

      

Pielietošana un īpašības: Bezkrāsaina, noturīga akrila laka bez smakas un kaitīgiem izgarojumiem. Paredzēta augstvērtīgai koka mēbeļu, durvju, sienu un griestu koka apšuvuma, kā arī iepriekš krāsotu virsmu lakošanai. Lakai ir piešķirts ekoloģijas simbols “zilais eņģelis”.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Gruntējot, laku atšķaidīt 5 – 15% ar ūdeni. Laku uzklāt (neatšķaidītu) 1 – 2 reizes.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Pirms lakošanas pamatīgi izmaisīt. Uzklājot ar augstspiediena pulverizatoru, laku vajadzības gadījumā atšķaidīt ar ūdeni. Uzklājot ar otu, rullīti vai “airless” tipa smidzinātāju laku neatšķaidīt.

Žūšanas laiks: Putekļi nelīp pēc 1 st., pārkrāsojams pēc 12 st.

Instrumentu tīrīšana: Instrumentus pēc darba beigām uzreiz mazgāt ar tīru ūdeni.

Spīduma pakāpe: pusmatēta

Krāsa: bezkrāsaina

Iepakojums: 375ml / 750 ml

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Sargāt no sala! Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

This entry was posted in Dufa produkti, Koka virsmu apdarei. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.